Demo Beriša u radnoj poseti opštini Šid (Foto/Video)

Demo Beriša, ministar za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog , boravio je u radnoj poseti Šidu . Tokom posete obišao je fabriku koja se bavi proizvodnjom i obradom limova, a potom je u zgradi opštine održan sastanak sa lokalnim rukovodstvom o ekonomskom razvoju, uslovima poslovanja i podršci privredi. Posebna pažnja posvećena je položaju nacionalnih manjina, s obzirom na to da u Šidu živi 20 nacionalnih manjina.

Kristina Bojić