Ministarka zaštite životne sredine, Sara Pavkov, u poseti je Sremskoj Mitrovici. Sa gradonačelnikom Branislavom Nedimovićem i njegovim saradnicima obilazi Regionalnu deponiju “Srem – Mačva “, a nakon toga posetiće Laćarak , gde su u toku radovi na izgradnji kanalizacione mreže . Posle Mitrovice, ministarka Pavkov odlazi u Inđiju.





