Građani Sremske Mitrovice uputili su se peške na veliki narodni skup koji će se održati 27. juna u Beogradu. Oko 19 sati i 30 minuta oni su stigli u Rumu, gde im je priređen doček na Gradskom trgu.
Grupa građana koja je jutros krenula pešice iz Petrovaradina ka Beogradu kako bi prisustvovala skupu “Srbija jedna porodica” stigla je u Inđiju. Građani nose zastave i uzvikuju ” Kosovo je srce Srbije” i “Zivela Srbija”.
Da podsetimo, na događaj je pozvao predsednik Srbije Aleksandar Vučic, a građani će tom prilikom moći da iznesu svoje probleme i prioritete.
Na skupu će biti razvijena najveća zastava Srbije, a kako je najavljeno sve učesnike sadržajan program za sve generacije.




