Peške ka Beogradu na skup “Srbija jedna porodica” (Foto/Video)

Građani Sremske Mitrovice uputili su se peške na veliki narodni skup koji će se održati 27. juna u Beogradu. Oko 19 sati i 30 minuta oni su stigli u Rumu, gde im je priređen doček na Gradskom trgu.

Grupa građana koja  je jutros krenula pešice iz Petrovaradina ka Beogradu kako bi prisustvovala skupu “Srbija jedna porodica” stigla je u Inđiju. Građani nose zastave i uzvikuju ” Kosovo je srce Srbije” i “Zivela Srbija”.

Da podsetimo, na događaj je pozvao predsednik Srbije Aleksandar Vučic, a građani će tom prilikom moći da iznesu svoje probleme i prioritete.

Na skupu će biti razvijena najveća zastava  Srbije, a kako je najavljeno sve učesnike sadržajan program za sve generacije.