Državno prvenstvo u rukometu na pesku (Foto/Video)

Sremska Mitrovica je proteklog vikenda bila domaćin državnog prvenstva Srbije u rukometu na pesku, koje je okupilo najbolje muške i ženske ekipe iz cele zemlje. Tokom dva dana takmičenja, grad na Savi bio je centar vrhunskog sporta, uz mnoštvo uzbudljivih utakmica i borbi za titulu državnog prvaka. Ekipa iz Novog Sada BHC 2Areg dominirala je u obe konkurencije i ponela titulu šampiona Srbije, ali je veliku borbu pruzio u domaci BHC Srem iz Sremske Mitrovice koji je osvojio srebro.

Kristina Bojić