Miloš Vučević je proteklog vikenda posetio Laćarak. Na svom Instagram nalogu je napisao, između ostalog:
„Došao sam u Laćarak da kažem veliko hvala! Da nije bilo vas , ne bi sačuvali državu, dok su nas udarili sa svih strana pokušavajućI da unište i sruše sve što smo godinama zajedno gradili. Želeli su da izbije građanski rat, da udari brat na brata, lagali su i „pumpali” najmonstruozniju kampanju protiv predsednika vučIća. Ali zna narod da prepozna žito od kukolja. (…) vidimo se u Beogradu za 6 dana. Srem ostaje u Srbiji. Vojvodina je neotuđivi deo Srbije! Srbija pobeđuje!
Napisao je Miloš Vučević na svom Instagram nalogu.