Apel građanima na racionalnu potrošnju vode (Video)

Sa prvim toplijim danima zabeležena je povećana potrošnja vode u sistemu vodosnabdevanja, na nivou kao i prethodne godine. Iz Javnog komunalnog preduzeća „Vodovod i kanalizacija” Inđija upućen je apel građanima da vodu koriste racionalno, kao i tokom ranijih letnjih perioda, kako bi se očuvala stabilnost sistema .