“Serbia Goes Green 2026” (Video)

U Privrednoj komori Srbije u Beogradu održana je tradicionalna godišnja konferencija „Serbia Goes Green 2026″, posvećena zelenoj ekonomiji, održivom razvoju i unapređenju ekoloških standarda u privredi. Konferencija je okupila predstavnike poslovne zajednice, državnih institucija i međunarodnih organizacija, koji su razgovarali o značaju zelene i cirkularne ekonomije, kao i o merama koje doprinose održivom razvoju Srbije. Na otvaranju skupa obratio se i pokrajinski sekretar za privredu i turizam dr Nenad Ivanišević.

Kristina Bojić