Besplatno nagradno letovanje (Video)

Druga grupa učenika sa teritorije Opštine Pećinci otputovala je u subotu na nagradno letovanje u Herceg Novi. Reč je o 70 učenika koji će naredne dane provesti na crnogorskom primorju, gde će imati priliku da se odmore, druže i uživaju u brojnim sadržajima. Na put su, pored učenika, krenula i četiri nastavnika, lekar, kao i predstavnik Sportskog saveza Opštine Pećinci, koji će tokom boravka brinuti o bezbednosti, zdravlju i organizaciji aktivnosti.