JKP „Komunalije” Sremska Mitrovica intenzivno radi na uređenju gradske plaže kako bi sve bilo spremno za početak predstojeće kupališne sezone. U toku su radovi na sređivanju i čišćenju prostora, uređenju zelenih površina, kao i pripremi plažnog mobilijara kako bi posetiocima bili obezbeđeni što bolji uslovi za odmor i rekreaciju. Ukoliko vremenske prilike budu povoljne, početak kupališne sezone očekuje se 10. juna, kada će građanima ponovo biti dostupno jedno od omiljenih mesta za letnje osveženje i boravak na otvorenom.