Bolnica u Sremskoj Mitrovici danas obeležava 200 godina postojanja, značajan jubilej za grad i ustanovu koja već dva veka predstavlja oslonac zdravstvene zaštite stanovnika Srema. Jedna od najvažnijih novina do kraja godine biće i otvaranje ambulante za seniore 60+, namenjene građanima starijim od 60 godina.










Kristina Bojić