Danas je u Inđiji održan redovan Sistem 48, a među temama bio je gas u Beškoj. Nadležni iz JP „Ingas" Inđija ističu da je situacija u vezi sa grejanjem na gas u Beškoj potpuno stabilna. https://www.youtube.com/watch?v=DgTnFtSPdlg