Na Gradskom trgu u Rumi otvoren je „Prolećni trg“, koji u organizaciji Turističke organizacije Opštine Ruma donosi pregršt sadržaja za sve generacije, a posebno za najmlađe. Ova manifestacija traje do 17. aprila, a posetioci svakodnevno, u periodu od 10.00 do 19.00 časova, mogu uživati u bogatoj ponudi izlagača na prodajnim tezgama. Pored raznovrsne ponude rukotvorina, suvenira i domaćih proizvoda, Turistička organizacija je pripremila prigodan kulturno-zabavni program za decu. Danas su mališani imali priliku da uživaju u nastupu učenika Muzičke škole „Teodor Toša Andrejević“, koji su svojim talentom i muzikom ulepšali dan brojnim posetiocima.








Kristina Bojić