“Trojka iz bloka” u subotu u Rumi

Sportsko-humanitarni turnir u brzom šutiranju trojki „Trojka iz bloka” održaće se u subotu, 29. juna, u Rumi. Rumljani će trojke šutirati na košarkaškom terenu kod Doma zdravlja „Ruma“, a početak je zakazan za 17 časova.

Ovaj sportsko-humanitarni turnir ima za cilj prikupljanje sredstava za pomoć višečlanim, socijalno ugroženim porodicama, a ovog puta pomoć ide šestočlanoj porodici Grujić iz Beočina. Prijava za učešće na turniru je simbolična i iznosi 300 dinara.

U kulturno – umetničkom programu nastupiće Ansambl narodnih igara i pesama „Branko Radičević”. Organizator manifestacije je humanitarna organizacija „Srbi za Srbe”.

Organizatori pozivaju Rumljane da uzmu učešće u turniru i na taj način pokažu humanost i pomognu socijalno ugrožene porodice.