Drugi oktobarski fudbalski vikend

Drugi vikend oktobra su obeležili sledeći fudbalski rezultati.

Prva liga Srbije 12 kolo

Inđija Toyo Tires – Kolubara Lazarevac 0: 2
Sloboda Užice – Radnički Novi Beograd 3: 1
Smederevo 1924 – OFK Beograd 1: 2
Mačva Šabac – Dubočica Leskovac 0: 1
Metalac Gornji Milanovac – Jedinstvo Ub 0: 0

Danas igraju od 15.časova:
Radnički Sremska Mitrovica – Tekstilac Odžaci
Mladost GAT Novi Sad – Grafičar Beograd
OFK Vršac – Novi Sad 1921

SFL Vojvodina 10.kolo

OFK Bečej 191 – Železničar Inđija 0: 4
Jedinstvo Stara Pazova – 1.Maj Ruma 3: 1
Hajduk 1912 Kula – Radnički Zrenjanin 2: 2
Naftagas Elemir – OFK Bačka Bačka Palanka 2: 3
GFK Sloven Ruma – Tisa Adorjan 1: 0
OFK Kikinda – Kabel Novi Sad 1: 1
Podunavac Belegiš – Dinamo 1945 Pančevo 1: 1

Nedelja:
Borac Šajkaš – Omladinac Novi Banovci 0: 1

Vojvođanska liga grupa Jug 10.kolo

Sloga Temerin – Veternik 1: 0
Radnički 1910 Šid – Hajduk Beška 5: 2

Nedelja:
Indeks Novi Sad – Radnički Nova Pazova 0: 5
Dunav Stari Banovci – Cement Beočin 4: 0
TSK Temerin – Sloboda Donji Tovarnik 1: 2
Hajduk Divoš – Mladost Bački Jarak 3: 0
Jadran Golubinci – Jedinstvo Rumenka 4: 0
Donji Srem 2015 Pećinci – OFK Slavija Novi Sad 1: 0

Sremska liga 10.kolo 15.časova

SV Radnički Irig – Srem Sremski Mihaljevci 2: 2
Napredak Popinci – Partizan Vitojevci 4: 2
Polet Novi Karlovci – Budućnost Salaš Noćajski 0: 1
Šumar Ogar – Fruškogorac Manđelos 7: 0
Graničar Kuzmin – Hajduk Višnjićevo 1: 1
Sremac Vojka – LSK Laćarak 2: 1
Sremac Deč – Krušedol 2: 0
Sloga Voganj – Podrinje Mačvanska Mitrovica 2: 1

Međuopštinska liga Srem 9.kolo

Grupa Istok:
Hajduk 1932 Šimanovci – Kameni Ašanja 4: 1
OFK Brestač – Planinac Rivica 4: 1
Fruškogorac Krčedin – Hrtkovci 4: 2
Polet Nikinci – Napredak Žarkovac – neodigrano
Rudar Vrdnik – Graničar Obrež 2: 2
ČSK Čortanovci – Ljukovo 1: 2
Mladost Buđanovci – Car Uroš Jazak 3: 1

Grupa Zapad:
Fruška Gora Ruma – Napredak Vašica 2: 2
Zmaj Noćaj – Sloga 1919 Erdevik 0: 0
Graničar Adaševci – Srem Sremska Rača 1: 0
Trgovački Sremska Mitrovica – OFK Bikić Bikić Do 0: 0
Borac Radenković – Zeka Buljubaša Ravnje 2: 4
Borac 1925 Martinci – Jedinstvo Ruma 5: 0
BSK Bešenovo – Obilić 1993 Kukujevci 2: 0

Gradska liga Sremska Mitrovica 7.kolo

OFK Sparta Grgurevci – Planinac Ležimir 2: 0
Sloboda Šašinci – Sloga Zasavica 4: 3
Srem Sremska Mitrovica – Sloga Čalma 4: 1
Mitros Sremska Mitrovica – OFK Bosut 3: 5
Sremac Jarak – Borac Veliki Radinci 3: 1

Opštinska liga Šid 7.kolo:

Omladinac Batrovci – Graničar Jamena 1: 4
Borac Ilinci – Jedinstvo Morović 2: 5
OFK Bingula – Sinđelić Gibarac – neodigrano

Opštinska liga Ruma 7.kolo

Fruškogorac Mali Radinci – Jedinstvo Platičevo 0: 7
PSK Putinci – Borac Stejanovci 1: 3
Graničar Grabovci – Jedinstvo Kraljevci 3: 3
Donji Petrovci – Borac Klenak 5: 2

Opštinska liga Inđija, Irig, Stara Pazova, Pećinci 7.kolo

27.Oktobar Šatrinci – Sloga Krnješevci 3: 0
Vojvodina Neradin – Sloga Maradik 2: 8
Vitez Subotište – Dunav Novi Slankamen 0: 6
Lovac Karlovčić – Borac Jarkovci 5: 3
Kupinovo – Sloven Sibač – neodigrano

Anđelko Belić