Prvi fudbalski vikend oktobra obeležila pobeda “Gumara”

Rezultati utakmica,

Prva liga Srbije 11.kolo

Jedinstvo Ub – Sloboda Užice 1: 0
Metalac Gornji Milanovac – Inđija Toyo Tires 0: 2
OFK Beograd – Radnički Sremska Mitrovica 1: 0
Radnički Novi Beograd – Mačva 1: 1
Tekstilac Odžaci – Kolubara Lazarevac 0: 1
Dubočica Leskovac – OFK Vršac 1: 0

Danas od 15.časova,
Grafičar Beograd – Smederevo 1924
RFK Novi Sad 1921 – Mladost GAT Novi Sad

Srpska liga, Vojvodina 9.kolo

Subota:
OFK Bačka Bačka Palanka – Hajduk 1912 Kula 2: 1
Radnički Zrenjanin – Jedinstvo Stara Pazova 1: 0
1.Maj Ruma – OFK Bečej 1918 1: 2
Železničar Inđija – Omladinac Novi Banovci 1: 0

Nedelja:
Kabel Novi Sad – Sloven Ruma 3: 1
Dinamo 1945 Pančevo – OFK Kikinda 0: 1
Podunavac Belegiš – Borac Šajkaš 0: 0
Tisa Adorjan – Naftagas Elemir 1: 2

Vojvođanska liga grupa Jug 9.kolo

Subota:
Mladost Bački Jarak – TSK Temerin 1: 1
Sloboda Donji Tovarnik – Radnički 1910 Šid 3: 2
Hajduk Beška – Dunav Stari Banovci 1: 0
Cement Beočin – Indeks Novi Sad 0: 2
Radnički Nova Pazova – Veternik 2: 0

Nedelja:
OFK Slavija Novi Sad – Jadran Golubinci 2: 0
Donji Srem 2015 Pećinci – Sloga Temerin 1: 1
Jedinstvo Rumenka – Hajduk Divoš 0: 1

Sremska liga 9.kolo

Subota:
Podrinje Mačvanska Mitrovica – Sremac Deč 2: 3
Hajduk Višnjićevo – Šumar Ogar 0: 3
Partizan Vitojevci – Srem Sremski Mihaljevci 2: 1

Nedelja:
Sloga Voganj – SV Radnički Irig 2: 0
Krušedol – Sremac Vojka 1: 1
LSK Laćarak – Graničar Kuzmin 3: 2
Fruškogorac Manđelos – Polet Novi Karlovci 0: 4
Budućnost Salaš Noćajski – Napredak Popinci 2: 1

Međuopštinaka liga Srem 8.kolo

Grupa Zapad:
Napredak vašica – BSK Bešenovo 8: 0
Obilić 1993 Kukujevci – Borac 1925 Martinci 0: 3
Jedinstvo Ruma – Borac Radenković 4: 2
Zeka Buljubaša Ravnje – Trgovački Sremska Mitroviva 4: 0
OFK Bikić Bikić Do – Graničar Adaševci 2: 1
Srem Sremska Rača – Zmaj Noćaj 6: 0
Sloga 1919 Erdevik – Fruška Gora Ruma 0: 1

Grupa Istok:
Kameni Ašanja – Mladost Buđanovci 3: 1
Car Uroš Jazak – ČSK Čortanovci 1: 4
Ljukovo – Rudar Vrdnik 5: 0
Graničar Obrež – Polet Nikinci 2: 0
Napredak Žarkovac – Fruškogorac Krčedin 1: 2
Hrtkovci – OFK Brestač 2: 2
Planinac Rivica – Hajduk 1932 Šimanovci 0: 3

Gradska liga Sremska Mitrovica 6.kolo

Borac Veliki Radinci – Mitros Sremska Mitrovica 1: 0
OFK Bosut – Srem Sremska Mitrovica 6: 3
Sloga Čalma – Sloboda Šašinci 3: 0
Sloga Zasavica – OFK Sparta Grgurevci 2: 4
Planinac Ležimir – Napredak 2021 Šuljam 2: 0

Opštinska liga Šid 6.kolo

Sinđelić Gibarac – Jedinstvo Ljuba 5: 1
Jedinstvo Morović – Omladinac Batrovci 3: 1
Graničar Jamena – Jednota Šid 2: 0

Opštinska liga Ruma 6.kolo

Borav Klenak – Graničar Grabovci 1: 1
Jedinstvo Kraljevci – PSK Putinci 4: 0
Borac Stejanovci – Fruškogorac Mali Radinci – gost nije doputovao
Jedinstvo Platičevo – Sremac Dobrinci 2: 0

Opštinska liga Inđija, Irig, Stara Pazova, Pećinci 6.kolo

Sloga Krnješevci – Kupinovo 0: 2
Sloven Sibač – Lovac karlovčić 0: 3
Borac Jarkovci – Vitez Subotište 0: 2
Dunav Novi Slankamen – Vojvodina Neradin 8: 0, igrano do 62.minuta
Sloga Maradik – 27.Oktobar Šatrinci 1: 3

Anđelko Belić