Četvrti septembarski fudbalski vikend

Rezultati utakmica

Prva liga Srbije 8.kolo

Inđija Toyo Tires – OFK Beograd 0: 2
Kolubara Lazarevac – RFK Novi Sad 1921 4: 1
Mačva Šabac – Sloboda Užice 0: 0
Mladost GAT Novi Sad – Jedinstvo Ub 3: 4
OFK Vršac – Metalac Gornji Milanovac 1: 0
Radnički (SM) – Dubočica Leskovac 1: 1
Smederevo 1924 – Radnički (NB) 2: 1
Tekstilac Odžaci – Grafičar Beograd 4: 0

Srpska liga Vojvodina 7.kolo

OFK Kikinda – Borac Šajkaš 2: 0
OFK Bačka Bačka Palanka – OFK Bečej 1918 0: 2
Radnički Zrenjanin – Omladinac Novi Banovci 0: 2
1.Maj Ruma – Železničar Inđija 0: 0
Kabel Novi Sad – Hajduk 1912 Kula 3: 1
Dinamo 1945 Pančevo – Naftagas Elemir 2: 0
Podunavac Belegiš – GFK Sloven Ruma 0: 1
Tisa Adorjan – Jedinstvo Stara Pazova 2: 1

Vojvođanske liga, grupa Jug 7.kolo

Mladost Bački jarak – Dunav Stari Banovci 1: 2
Sloboda Donji Tovarnik – Indeks Novi Sad 2: 1
Hajduk Beška – Veternik Novi Sad 2: 1
Cement Beočin – Radnički Nova Pazova 1: 0
OFK Slavija – TSK Temerin 1: 2
Jadran Golubinci – Sloga Temerin 3: 1
Donji Srem 2015 Pećinci – Hajduk Divoš 1: 4
Jedinstvo – Radnički 1910 Šid 5: 0

Sremska liga 7.kolo

Sremac Deč – SV Radnički Irig 0: 0
Podrinje Mačvanska Mitrovica – Graničar Kuzmin 1: 0
Hajduk Višnjićevo – Napredak Popinci 0: 3
Sloga Voganj – Sremac Vojka 1: 0
Krušedol – Šumar Ogar 0: 1
LSK Laćarak – Polet Novi Karlovci 0: 2
Fruškogorac Manđelos – Srem Sremski Mihaljevci 0: 2
Budućnost Salaš Noćajski – Partizan Vitojevci 5: 2

Međuopštinska liga Srem 6.kolo

Grupa Istok

Kameni Ašanja – ČSK Čortanovci 1: 1
Mladost Buđanovci – Rudar Vrdnik 2: 1
Car Uroš Jazak – Polet Nikinci 0: 5
Ljukovo – Fruškogorac Krčedin 2: 0
Graničar Obrež – OFK Brestač 3: 0
Napredak Žarkovac – Hajduk 1932 Šimanovci 2: 0
Hrtkovci – Planinac Rivica 3: 2

Grupa Zapad

Napredak Vašica – Borac 1925 Martinci 0: 2
BSK Bešenovo – Borac Radenković 4: 3
Obilić 1993 Kukujevci – Trgovački Sremska Mitrovica 1: 1
Jedinstvo Ruma – Graničar Adaševci 2: 0
Zeka Buljubaša Ravnje – Zmaj Noćaj 4: 2
OFK Bikić Bikić Do – Fruška Gora Ruma 1: 0
Srem Sremska Rača – Sloga 1919 Erdevik 3: 2

Gradska liga Sremska Mitrovica 4.kolo

Sremac jarak – Srem Sremska Mitrovica 0: 3
Borac Veliki Radinci – Sloboda Šašinci 2: 1
OFK Bosut – OFK Sparta Grgurevci 1: 5
Sloga čalma – Napredak 2021 Šuljam 3: 1
Sloga Zasavica – Planinac Rivica 0: 3

Opštinska liga Ruma 4.kolo

Donji Petrovci – PSK Putinci 7: 1
Borac klenak – Fruškogorac Mali Radinci 2: 3
Jedinstvo Kraljevci – Sremac Dobrinci 0: 3
Borac Stejanovci – Jedinstvo Platičevo 0: 3

Opštinska liga Šid 4.kolo

OFK Bingula – Borac ilinci 1: 4
Sinđelić Gibarac – Omladinac Batrovci – neodigrano
Jedinstvo Morović – Graničar Jamena 5: 3

Opštinska liga Inđija, Kirig, Stara Pazova, Pećinci 4.kolo

Sloga Krnješevci – Lovac karlovčić 2: 1
Kupinovo – Vitez Subotište 4: 1
Sloven Sibač – Vojvodina Neradin 5: 1
Borac jarkovci – 27.Oktobar Šatrinci 0: 2
Dunav Novi Slankamen – Sloga Maradik 1: 1

Anđelko Belić