Poraz Radničkog u zaostavnom vremenu

Odigrane su fudbalske utakmice od Prve lige do nižih stepena takmičenja. Rezultati vikenda za nama:

Prva liga Srbije 5.kolo

Subota:
Jedinstvo Ub – Kolubara Lazarevac 3: 2
OFK Vršac – Inđija Toyo Tires 0: 1
Mačva Šabac – Mladost GAT Novi Sad 2: 0
Sloboda Užice – Smederevo 1924 1: 1

Nedelja:
Radnički Novi Beograd – Tekstilac Odžaci 1: 3
RFK Novi Sad 1921 – Grafičar Beograd 2: 2
Dubočica Leskovac – OFK Beograd 3: 5
Metalac Gornji Milanovac – Radnički Sremska Mitrovica 1: 0

Srpska liga, Vojvodina 4.kolo

Subota:
1.Maj Ruma – OFK Bačka Bačka Palanka 0: 0
Železničar Inđija – Tisa Adorjan 1: 0
OFK Bečej 1918 – Dinamo 1945 Pančevo 3: 1
Jedinstvo Stara Pazova – Podunavac Belegiš 0: 2
Hajduk 1912 Kula – OFK Kikinda 1909 2: 1
Naftagas Elemir – GFK Sloven Ruma 0: 2

Nedelja:
Omladinac Novi Banovci – Kabel Novi Sad 0: 3
Borac Šajkaš – Radnički Zrenjanin 0: 0

Vojvođanska liga, grupa Jug 4.kolo

Subota:
Sloga Temerin – Hajduk Beška 2: 0
Cement Beočin – Sloboda Donji Tovarnik 0: 3
Radnički Nova Pazova – Mladost Bački Jarak 3: 0
Veternik – Jedinstvo Rumenka 2: 3
Radnički 1910 Šid – Jadran Golubinci 0: 4

Nedelja:
Indeks Novi Sad – OFK Slavija Novi Sad 1: 4
Dunav Stari Banovci – Donji Srem 2015 Pećinci 2: 1
TSK Temerin – Hajduk Divoš 0: 0

Sremska liga 4.kolo

Subota:
Partizan Vitojevci – LSK Laćarak 0: 1

Nedelja:
SV Radnički Irig – Fruškogorac Manđelos 5: 0
Budućnost Salaš Noćajski – Hajduk Višnjićevo 5: 3
Srem Sremski Mihaljevci – Krušedol 2: 0
Napredak Popinci – Podrinje Mačvanska Mitrovica 8: 2
Polet Novi Karlovci – Sloga Voganj 1: 2
Šumar Ogar – Sremac Deč 3: 0
Graničar Kuzmin – Sremac Vojka 3: 2

Međuopštinska liga Srem 3.kolo

Nedelja:

Grupa „Istok“

Napredak Žarkovac – Kameni Ašanja 2: 2
Hrtkovci – Graničar Obrež 0: 0
Planinac Rivica – Ljukovo 0: 2
Hajduk 1932 Šimanovci – Car Uroš Jazak 4: 0
OFK Brestač – Mladost Buđanovci 2: 0
Fruškogorac Krčedin – ČSK Čortanovci 3: 1
Polet Nikinci – Rudar Vrdnik 3: 1

Grupa „Zapad“

OFK Bikić Bikić Do – Napredak Vašica 1: 1
Srem Sremska Rača – Zeka Buljubaša Ravnje 2: 2
Sloga 1919 Erdevik – Jedinstvo Ruma 5: 4
Fruška Gora Ruma – Obilić 1993 Kukujevci 3: 1
Zmaj Noćaj – BSK Bešenovo 3: 4
Graničar Adaševci – Borac 1925 Martinci 1: 3
Trgovački Sremska Mitrovica – Borac Radenković 1: 2

Opštinska liga Šid 1.kolo:

Jedinstvo Morović – Sinđelić Gibarac 0: 1
Graničar Jamena – OFK Bingula 6: 2
Jednota Šid – Jedinstvo Ljuva 1: 0
Omladinac Batrovci – Borac Ilinci 3: 5

Opštinska liga Ruma 1.kolo:

Borac Stejanovci – Borac Klenak 10: 0
Jedinstvo Platičevo – Donji Petrovci 2: 0
Sremac Dobrinci – Graničar Grabovci 5: 0
Fruškogorac Mali Radinci – PSK Putinci 1: 0

Opštinska liga Inđija, Irig, Stara Pazova, Pećinci 1.kolo:

Borac Jarkovci – Sloga Krnješevci 2: 4
Dunav Novi Slankamen – Sloven Sibač 13: 1
Sloga Maradik – Kupinovo 5: 0
27.Oktobar Šatrinci – Lovac Karlovčić 7: 1
Vojvodina Neradin – Vitez Subotište 0: 5

Gradska liga Sremska Mitrovica 1.kolo:

Sloga Zasavica – OFK Bosut 3: 1
Planinac Ležimir – Borac Veliki Radinci 4: 1
Napredak 2021 Šuljam – Sremac jarak 0: 1
OFK Sparta Grgurevci – Mitros Sremska Mitrovica 2: 2
Sloboda Šašinci – Srem Sremska Mitrovica 0: 5

Anđelko Belić