Prvi septembarski fudbalski vikend

U prvim danima septembra će se igrati fudbalske utakmice širom Srbije. Raspored tih duela:

Prva liga Srbije 5.kolo

Subota:
Jedinstvo Ub – Kolubara Lazarevac
OFK Vršac – Inđija Toyo Tires
Mačva šabac – Mladost GAT Novi Sad
Sloboda Užice – Smederevo 1924

Nedelja:
Radnički Novi Beograd – Tekstilac Odžaci
RFK Novi Sad 1921 – Grafičar Beograd
Dubočica Leskovac – OFK Beograd
Metalac Gornji Milanovac – Radnički Sremska Mitrovica

Srpska liga, Vojvodina 4.kolo – 16,30 časova

Subota:
1.Maj Ruma – OFK Bačka Bačka Palanka
Železničar Inđija – Tisa Adorjan
OFK Bečej 1918 – OFK Kikinda 1909
Jedinstvo Stara Pazova – Podunavac Belegiš
Hajduk 1912 Kula – OFK Kikinda 1909
Naftagas Elemir – GFK Sloven Ruma

Nedelja:
Omladinac Novi Banovci – Kabel Novi Sad – 11.časova
Borac Šajkaš – Radnički Zrenjanin

Vojvođanska liga, grupa Jug 4.kolo – 16,30 časova

Subota:
Sloga Temerin – Hajduk Beška
Cement Beočin – Sloboda Donji Tovarnik
Radnički Nova Pazova – Mladost bački jarak
Veternik – Jedinstvo Rumenka
Radnički 1910 Šid – Jadran Golubinci

Nedelja:
Indeks Novi Sad – OFK Slavija Novi Sad – 10.časova
Dunav Stari Banovci – Donji Srem 2015 Pećinci
TSK Temerin – Hajduk Divoš

Sremska liga 4.kolo – 16,30 časova

Subota:
Partizan Vitojevci – LSK Laćarak

Nedelja:
SV Radnički Irig – Fruškogorac Manđelos
Budućnost Salaš Noćajski – Hajduk Višnjićevo
Srem Sremski Mihaljevci – Krušedol
Napredak Popinci – Podrinje Mačvanska Mitrovica
Polet Novi Karlovci – Sloga Voganj
Šumar Ogar – Sremac Deč
Graničar kuzmin – Sremac Vojka

Međuopštinska liga Srem 3.kolo, 16,30 časova

Nedelja:

Grupa „Istok“

Napredak Žarkovac – Kameni Ašanja
Hrtkovci – Graničar Obrež
Planinac Rivica – Ljukovo – igra se u Krušedolu
Hajduk 1932 Šimanovci – Car Uroš Jazak
OFK Brestač – Mladost Buđanovci
Fruškogorac Krčedin – ČSK Čortanovci
Polet Nikinci – Rudar Vrdnik

Grupa „Zapad“

OFK Bikić Bikić Do – Napredak Vašica
Srem Sremska rača – Zeka Buljubaša Ravnje
Sloga 1919 Erdevik – Jedinstvo Ruma
Fruška Gora Ruma – Obilić 1993 Kukujevci – 10.časova
Zmaj Noćaj – BSK Bešenovo
Graničar Adaševci – Borac 1925 Martinci
Trgovački Sremska Mitrovica – Borac Radenković

Anđelko Belić