Šok u Mitrovici! Radnički izbacio Partizan iz Kupa Srbije! (Foto + Video)

Sremska Mitrovica ima danas tu čast da se u njoj održi pravi fudbalski spektakl. Radnički na svom stadionu dočekuje srpskog fudbalskog velikana, Partizan. Utakmica je počela u 15 časova na “Agropapuk Areni”, a trenutni rezultat je 1:1. Strelac za Partizan je bio Andrade u 18. minutu, a u 92. minutu strelac za Radnički je bio Marinković.

PENAL SERIJA:

2:0 – Brani Dragičević šut Andradea i šalje Radnički dalje!

Kraj! 1:1 – penali odlučuju prolaz.

90+2′ – Goool! Radnički je izjednačio u samoj nadoknadi meča! Ristović je povukao napad po levoj strani, poslao povratnu loptu na drugu stranu gde je sam ostao Marinković i udarcem iz prve doneo izjednačenja.

89′ – Još četiri minuta nadoknade igraće se na Agropapuk areni.

87′ – Bliži se meč kraju. Izuzetno skromnih poslednjih pola sata u Mitrovici…

82′ – Gužva u petercu domaćih, ponovo je Marković bio najbliži lopti, ali nije zatresao mrežu.

77′ – Period igre kada Radnički ima nešto više loptu u svom posedu, međutim, ne uspeva ništa da učini u završnoj trećini.

74′ – Belić je probio po levoj strani i pao u šesnaestercu. Sudija mu je dao žuti karton zbog simuliranja.

70′ – Šansa za Radnički. Posle prekida je Ivić glavom šutirao preko gola.

67′ – Žuti karton za Hamidua Traorea, koji se poslužio rukama u duelu sa igračem Radničkog.

62′ – Oprobao je Belić udarac sa distance. Lepo je gađao slabijom, levom nogom. Dragićević je dobro intervenisao.

58′ – I Terzić je bio blizu gola, na odbitak je šutirao iz prve sa petnaestak metara, lopta se odbila od jednog igrača Radničkog i otišla u korner.

54. minut – Prva prilika u nastavku meča za goste iz Beograda. Centirao je Marko Živković, a Svetozar Marković probao glavom da promeni rezultat. Lopta odlazi pored gola!

50′ – Mirno se igra i u drugom poluvremenu. Slična predstava kao u prvom…

46. minut – Počelo je drugo poluvreme!

POLUVREME!

44′ – Prekid utakmice u finišu poluvremena zbog ubacivanje baklji na teren od strane navijača Partizana.

43. minut – Stativa! Rikardo Gomeš se odlično oslobodio čuvara, uspeo da se namesti i šutira, ali mu je na put stao okvir gola!

38. minut – Velika prilika za Andradea! Odlično ga je proigrao Dijabate, vezista Partizana uspeo da obiđe golmana, ali ga je u poslednjem trenutnku stigao jedan od defanzivaca gostiju i izbacio loptu!

35′ – Ništa se bitno nije promenilo ni u međuvremenu. Uveo je Partizan meč u nešto sporiji ritam, a Radnički ne pronalazi način da ugrozi crno-bele.

30′ – Mogao je Rikardo da duplira prednost, dobio je pravovremenu loptu od Terzića, ali je napravio potez više u šesnaestercu.

26′ – Kontroliše dešavanja Partizan, sve vreme drži loptu u svom posedu i ne dozvoljava rivalu da stvori neku šansu.

23′ – Pošto je probio led, Parni valjak može znatno mirnije da igra u nastavku utakmice.

18. minut – GOOOL! Vodi Partizan! Andrade nije uspeo pre desetak minuta, ali sada jeste. Dijabate je probio, uposlio saigrača i crno-beli stižu do prednosti!

12′ – Bez rispekta prema velikanu igra Radnčki. Posebno raspoložen za igru je Milinković, koji je ovoga puta probao sa distance. Lukač je bio dobro postavljen.

9. minut – Šta je sada promašio Milinković! Radnički je mogao da dođe do prednosti. Odlično su domaći probili po boku, a ofanzivac domaćih sa nekoliko metara prebacio ceo gol!

5. minut – Prva prilika za goste. Probao je Andrade glavom posle centaršuta, ali njegov udarac ide preko gola.

3′ – Prva šansa za Rikarda Gomeša Napadač crno-belih loše je zahvatio loptu u šesnaestercu.

1′ – Tribine Agropapuk arene su ispunjene do poslednjeg mesta. Praznik fudbala u Sremskoj Mitrovici.