Kupališna sezona na inđijskom gradskom bazenu u petak 10. juna je i zvanično počela. Inđijsko kupalište ove godine dobilo je nove sadržaje, a očekuvanja su da će ove sezone biti do 70 hiljada posetilaca.
Video: https://www.youtube.com/watch?v=AZyoTFMsWWE
Mirjana Stupar