Pobeda rukometaša “Inđije”

Pred neočekivano malo gledalaca je odigrana rukometna utakmica u inđijskoj hali sportova. Njih svega oko 50. je ispratilo dešavanja na Super “B” ligaškoj utakmici gde su akteri bili domaći sastav Inđije i favorizovani, Vrbas Patrol iz Vrbas. Za domaćina izuzetno bitna utakmica u svojoj borbi za opstanak, dok su gosti rasterećeno stigli u Srem. Vrbašani imaju vrlo mlad tim koji igra energičan i bez rukomet. U prvom delu meča rezultatska klackalica, gde su rivali imali i po tri gola prednosti, a na kraju 30.minuta je bilo, 15: 15. U nastavku domaćin stiže do pet golova prednosti u 37.minutu, 21: 16. Tu sada gosti kreću u ofanzivu, domaćin u greške i desetak minuta kasnije gost je u vođstvu, 23: 24. Kada se očekivalo da će “petrolci” osigurati vođstvo i možda mirnije privesti meč kraju, nov preokret. Inđija pravi 10: 5 i pobeđuje sa 33: 29.