Svi rezultati na jednom mestu

Srpska liga– Vojvodina

Rezultati 8. Kola:

OFK Bečej 1918 – Radnički (Zrenjanin) 2:1,

Dinamo 1945 (Pančevo) – Feniks 1995 (StaraPazova) 1:3,

OFK Stari grad (BačkaPalanka) – Tekstilac (Odžaci) 3:4,

Jedinstvo (StaraPazova) – Prvimaj (Ruma) 1:2,

OFK Kikinda – Hajduk 1912 (Kula) 1:3,

Tisa (Adorjan) – OFK Vršac 1:4,

Borac (Šajkaš) – Radnički 1912 (Sombor) 2:1,

Borac (Sakule) – Omladinac (Novi Banovci) 1:3.

1. OFK Bečej                           19

2. Feniks 1995                         19

3. OFK Vršac                           17

4. Tekstilac                              16

5. Borac (Š)                             16

6. Omladinac                           15

7. Borac (S)                             14

8. Prvimaj                                14

9. OFK Kikinda                       12

10.Jedinstvo                            9

11.Radnički 1912                    7

12.Hajduk 1912                       7

13.OFK Stari grad                    6

14.Tisa                                     6

15.Dinamo 1945                      4

16.Radnički (ZR)                     3                          

Vojvođanskaliga– Jug

Rezultati 8. kola:

Cement (Beočin) – Sloga (Erdevik) 2:1,

Mladost (Bački Jarak) – RFK Novi Sad 1921 1:1,

Jedinstvo  (Rumenka) – DonjiSrem 2015  (Pećinci) 1:2,

Radnički (Šid) – Sloga (Temerin) 2:3,

Budućnost (SalašNoćajki) – Radnilki (Nova Pazova) 1:2,

Sloboda (DonjiTovarnik) – Indeks (Novi Sad) 1:0,

Hajduk (Divoš) –Veternik 6:0,

Podunavac (Belegiš) – Dunav (StariBanovci) 1:0.

1. Hajduk                                 20

2. DonjiSrem 2015                  17

3. Sloboda                               16

4. RFK Novi Sad 1921            15

5. Podunavac                           15

6. Sloga (T)                              14

7. Sloga (E)                              13

8. Cementr                               12

9. Indeks                                  12

10.Radnički (Š)                        9

11.Radnički (NP)                     9

12.Jedinstvo                                      8

13.Duinav                                6

14.Mladost                               5

15.Veternik                              5

16.Budućnost                          3

Sremska liga

Rezultati 8. kola:

Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Sremac (Deč) 1:3,

GFK Sloven (Ruma) – Železničar (Inđija) 2:1,

Partizan (Vitojevci) – Sloga (Voganj) 3:1,

Sremac (Dobrinci) – Jadran (Golubinci) 0:2,

Borac (Klenak)  Hajduk (Beška) 1:2,

Ljukovo – SremacVojka 2:2,

Borac (Martinci) – Napredak (Popinci) 2:3,

Fruškogorac (Manđelos) – Radnički (Irig) 2:0.

1. GFK Sloven                        22

2. Hajduk                                 19

3. Jadran                                  18

4. Železničar                             17

5. Partizan                                13

6. Podrinje                               11

7. Sloga                                   11

8. Fruškogorac                         11

9. Napredak                             10

10.Borac (M)                           10

11.Sremac Vojka                     10

12.Sremac (Deč)                      7

13.Ljukovo                              7

14.Radnički                             7

15.Bortac (K)                           7

16.Sremac (Dobrinci)               1

Međuopštinska liga Srem–Istok

Rezultati 7. Kola:

ČSK (Čortanovci) – PSK (Putinci) 4:1,

Mladost (Buđanovci) – Šumar (Ogar) 2:6,

Srem (SremskiMihaljevci) – Hajduk 1932 (Šimanovci) 2:1,

Polet (Novi Karlovci) – Napredak (Žarkovac) 1:2,

Rudar (Vrdnik)  -Graničar (Grabovci) 4:3,

Kruđedol – Fruškogorac (Kršedin) 4:1,

Graničar (Obrež) – Jedinstvo (Platičevo) 5:2.

1. Šumar                                  21

2. Srem                                    21

3. Polet                                    16

4. Krušedol                              15

5. ČSK                                    13

6. Mladost                                12

7. Napredak                             12

8.Graničar (O)                          12

9. Hajduik 1932                       10

10.Rudar                                  9

11.Fruškogorac                        3

12.Jedinstvo                                      1

13.PSK                                    0

14.Graničar (G)                        0

Međuopštinska liga Srem–Zapad

Rezultati 7. kola:

Graničar (Adaševci) – OFK Bačinci 3:0,

BSK (Bešenovo) – Graničar (Kuzmin( 0:1,

OFK Bikić – Jedinstvo (Ruma) 0:1,

Hajduk (Višnjićevo) – OFK ZekaBuljubaša  (Ravnje) 1:0,

Srem (Sremska Rača) – Fruškagora (Ruma) 2:0,

LSK (Laćarak) – Zmaj (Noćaj) 2:0,

Erdevik 2017 – Obilić 1993 (Kukujevci) 21:2.

1. Hajduk                                 19

2. Graničar (K)                         18

3. Jedinstvo                             18

4. OFK ZekaBuljubaša             13

5. Obilić1993                           13

6. BSK                                    10

7. Erdevik 2017                       10

8. LSK                                     9

9. Zmaj                                    9

10.OFK Bikić                          8

11.Graničar (A)                        6

12.Srem                                   6

13.OFK Bačinci                       3

14.Fruška gora                         0

Gradska liga Sremska Mitrovica – Grupa A

Rezultati 5. kola:

Sloga (Zasavica) – Sremac (Jarak) 0:0,

Borac (Radenković) – OFK Bosut 2:1,

Borac (VelikiRadinci) – Mitros (Sremska Mitrovica) 4:3.

1. Borac (VR)                          11

2. OFK Bosut                          10

3. Borac (R)                                       8

4. Sloga (Z)                              5

5. Mitros                                  2

6. Sremac (J)                            1

Gradska liga Sremska Mitrovica – Grupa B

Rezultati 5. kola:

Srem (Sremska Mitrovica) – Napredak 2021 (Šuljam) 5:0,

Sloga (Čalma) – Sparta (Grgurevci) 5:0,

Planinac (Ležimir) – Trgovački (Sremska Mitrovica) 2:1.

Slobvoda (Šašinci) bila je slobodna.

1. Srem                                  15

2. Trgovački                            6

3. Sloga                                   6

4. Sparta                                  6

5. Planinac                               4

6. Napredak 2021                    3

7. Sloboda                               1

Opštinska liga Šid

Rezultati 6. Kola:

Bratstvoi (Sot) – Sinđelić (Gibarac) 3:8,

Graničar (Jamena) – Omladinac (Batrovci) 7:1,

OFK Bingula – Napredak (Vašica) 31. oktobra,

Jedinstvo (Ljuba) – Jednota (Šid) 3:1,

Borac (Ilinci) – Jedinstvo (Molovin) prekid u 84. minutu.

1. Napredak                             15

2. Jedinstvo (M)                       13

3. Graničar                               10

4. Sinđelić                                10

5. OFK Bingula                       10

6. Jedinstvo (LJ)                      10

7. Omladinac                           7

8. Borac                                   3

9. Jednota                                3

10.Bratstvo                              0

Opštnska liga Pećinci

Rezultati 5. kola;

Vitez (Subotište) – Kupinovo 0:3,

Sloven (Sibač) – OFK Brestač 3:2,

Lovac (Karlovčić) – Kameni (Ašanja) 1:3.

Mladost 1935 (Prhovo) bila je slobodna.

1. Kameni                                15

2. Kupinovo                                      9

3. OFK Brestač                        6

4. Vitez                                    4

5. Sloven                                 3

6. Mladost 1935                       3

7. Lovac                                   1

Opštinska liga Ruma

Rezultati 6. kola:

Jedinstvo (Krealjevci) – Fruškogorac (Mali Radinci) 1:4,

DonjiPetrovci – Hrtkovci 2:1,

Borac (Stejanovci) – Polet (Nikinci) 0:3.

1. Polet                                    18

2. Fruškogorac                         10

3. DonjiPetrovci                       10

4. Hrtkovci                              7

5. Jedinstvo                             4

6. Borac                                   3

Opštinska liga Inđija – StaraPazova–Irig

Rezultati 7. Kola:

Dunav (Novi Slankamen) – Vojvodina (Neradin) 3:2,

Sloga (Maradik) – Planinac (Rivica) 0:5,

Sloga (Krnješevci) – Borac (Jarkovci) 4:1,

27. oktobar (Šagtrinci) – Car Uroš (Jazak) 0:3.

1. Dunav                                  14

2. Car Uroš                              14

3. Planinac                               13

4. Vojvodina                            12

5. Sloga (K)                             8

6. 27.oktobar                           6

7. Sloga (M)                             5

8. Borac                                   2

Živko Radivojević

%d bloggers like this: