Vojvođanska liga – Jug, 7. kolo

Rezultati 7. kola:Sloga (Temerin) – Hajduk (Divoš) 0:3,Veternik – Sloboda (Donji Tovarnik) 0:3,RFK Novi Sad 1921 – Cement (Beočin) 1:0,Sloga (Erdevik) – Radnički (Nova Pazova) 0:0,Podunavac (Belegiš) – Budućnost (Salaš Noćajski) 1:3,Dunav...

Sremska liga, 7. kolo

Rezultat 7. kola:Železničar (Inđija) – Ljukovo 0:0.Fruškogorac (Manđelos) – Sremac (Dobrinci) 5:0,Radnički (Irig) – Partizan (Vitojevci) 1:2,Sloga (Voganj) – Borac (Martinci) 3:0,Napredak (Popinci) – GFK Sloven (Ruma) 1:3,Sremac Vojka – Podrinje (Mačvanska...

Međuopštinska liga Srem – Istok, 6. kolo

Rezultati 6. kola:PSK Putinci – Graničćar (Obrež) 3:5,Jedinstvo (Platičevo) – Krušedol 0:5,Fruškogorac (Krčedin) – Rudar (Vrdnik) 3:1,Graničar (Grabovci) – Polet (Novi Karlovci) 1:5,Napredak (Žarkovac) – Srem (Sremski Mihaljkevci) 0:2,Hajduzk 1932 (Šimanovci) –...

Međuopštinska liga Srem – Zapad, 6. kolo

Rezultati 6. kola:OFK Bačinci – Erdevik 2017 1:2,Obilić 1993 (Kukujevci) - LSK (Laćarak) 2:1,Zmaj (Noćaj) – Srem (Sremska Rača) 2:0,Fruška gora (Ruma) – Hajduk (Višnjićevo) 0:5,OFK Zeka Buljubaša (Ravnje) – OFK Bikić...

Gradska liga Sremska Mitrovica Grupa A, 4. kolo

Rezultati 4. kola:Sremac (Jarak) – Borac (Veliki Radinci) 1:5,Mitros (Sremska Mitrovica) – Borac (Radenković) 2:2,OFK Bosut – Sloga (Zasavica) 2:0. Tabela Poz Tim Utak Pob Ner Por DG PG GR Forma Bod 1 OFK Bosut 4 3 1 0 8 0 +8 X 1 1 1 10 2 Borac (VR) 4 2 2 0 10 3 +7 X 1 X 1 8 3 Borac (R) 4 1 2 1 8 6 +2 2 1 X X 5 4 Sloga...

Opštinska liga Pećinci, 4. kolo

Rezultati 4. kola:Kameni (Ašanja) – Sloven (Sibač) 4:2,OFK Brestač – Vitez (Subotište) 6:0,Kupinovo – Mladost 1935 (Prhovo) 6:1. Tabela Poz Tim Utak Pob Ner Por DG PG GR Forma Bod 1 Kameni 4 4 0 0 12 3 +9 1 1 1 1 12 2 ▲ OFK Brestač 3 2 0 1 13 5 +8 2 1 1 6 3 Kupinovo 3 2 0 1 11 5 +6 2 1 1 6 4 ▼ Vitez 4 1 1 2 4 9 -5 1 X 2 2 4 5 ▼ Mladost 1935 4 1 0 3 4 16 -12 1 2 2 2 3 6 Lovac 2 0 1 1 2 4 -2 2 X 1 7 Sloven 2 0 0 2 2 6 -4 2...

Opštinska liga Ruma – Irig, 5. kolo

Rezultati 5. kola:Polet (Nikinci) – Jedinstvo (Kraljevci) 6:1,Borac (Stejanovci) – Hrtkovci 2:3,Donji Petrovci – Fruškogorac 6:3. Tabela Poz Tim Utak Pob Ner Por DG PG GR Forma Bod 1 Polet 5 5 0 0 21 5 +16 1 1 1 1 1 15 2 Fruškogorac 5 2 1 2 16 14 +2 X 1 2 1 2 7 3 ▲ Hrtkovci 5 2 1 2 12 11 +1 X 2 1 2 1 7 4 ▼ Donji Petrovci 5 2 1 2 14 14 0 X 2 2 1 1 7 5 Jedinstvo 5 1 1 3 10 19 -9 X 1 2 2 2 4 6 Borac 5 1 0 4 8 18 -10 2 2...

Opštinska liga Inđija – Stara Pazova – Irig, 6. kolo

Rezultati 6. kola:Vojvodina (Neradin) – 27. oktobar (Šatrinci) 2:3,Car Uroš (Jazak) – Sloga (Krnješevci) 5:1,Borac (Jarkovci) – Sloga (Maradik) 1:1,Planinac (Rivica) – Dunav (Novi Slankamen) 2:2. Tabela ...

Gradska liga Sremska Mitrovica Grupa B, 4. kolo

Rezultati 4. kola:Trgovalki (Sremska Mitrovica) – Sloga (Čalma) 5:0,Sparta (Grgurevci) – Srem (Sremska Mitrovica) 0:10,Napredak (Šuljam) – Sloboda (Šašinci) 2:1.slobodan u ovom kolu je Planinac (Ležimir). Tabela ...

Opštinska liga Šid, 5. kolo

Rezultati 5. kola:Borac (Ilinci) – Bratstvo (Sot) 5:0,Jedinstvo (Morović) – Jedinstvo /Ljuba) 4:0,Jednota (Šid) – OFK Bingula 4:1,Naptredak (Vašica) – Graničar (Jamena) 3:1,Omladinac (Batrovci) – Sinđelić (Gibarac) 1:1. Tabela ...

PRATITE NAS

0FanovaLajkuj
1,714PratilacaZaprati
0PratilacaZaprati
0PretplatniciPretplatite se