Podaci RIK za izbore u Sremu-proglašene liste

Prema podacima Republičke izborne komisije za lokalne izbore u Sremu koji su zakazani za 2.jun do trenutka zaključenja priloga proglašene su sledeće izborne liste:

Sremska Mitrovica

Pod rednim brojem 1. Izborna lista “Aleksandar Vučić – Sremska Mitrovica sutra”. Na listi je 61 kandidat za odbornike, nosilac liste je Branislav Nedimović.

Pod rednim brojem 2. Izborna lista Grupa građana “Grad za sve nas – Vladimir Petković”. Prvi na listi je Vladimir Petković.

Pod rednim brojem 3. Izborna lista “Sremska Mitrovica protiv nasilja – Đorđo Đorđić – Tatjana ljubišić – Danijel Ćetojević”. Prvi na listi je Dragan Radulović”.

Pod rednim brojem 4. Izborna lista “Evropska Mitrovica”. Prvi na listi je Lale Andonović.

Pod rednim brojem 5. Izborna lista “dr Savo Manojlović – I ja sam Mitrovica – Kreni promeni Mlada Mitrovica”. Prvi na listi je Žarko Babić.

Pod rednim brojem 6. Izborna lista Koalicija “Nada za Mitrovicu”. Prvi na listi je Milivoje Todorović.

Ruma

Pod rednim brojem 1. Izborna lista “Aleksandar Vučić – Ruma sutra”. Na listi su 43 kandidata za odbornike, nosilac liste je Aleksandra Ćirić Bošković.

Pod rednim brojem 2. Izborna lista “Nova demokratska stranka Srbije – Da živimo normalno”. Prvi na listi je Marko Denić.

Pod rednim brojem 3. Izborna lista “Ruska stranka – Rusi i Srbi braća zauvek. Prvi na listi je Milan Ćosić.

Pećinci

Pod rednim brojem 1. Izborna lista  “Aleksandar Vučić – Pećinci sutra”. Na listi je 30 kandidata za odbornike, prvi na listi je Siniša Đokić.

Pod rednim brojem 2. Izborna lista Grupa građana “Za zelenije Pećince”. Prvi na listi je Bojan Cvijetinović.

Pod rednim brojem 3. Izborna lista “Za naše selo – Narodni pokret Srbije – Miroslav Aleksić”. Prvi na listi je Živko Marković Bata.

Stara Pazova

Pod rednim brojem 1. Izborna lista ”Aleksandar Vučić – Stara Pazova sutra”. Na listi su 53 kandidata za odbornike, prvi na listi je Đorđe Radinović.

Pod rednim brojem 2. Izborna lista “Da se narod pita”. Prvi na listi je Saša Barišić.

Pod rednim brojem 3. Izborna lista “Za zelenu Pazovu – Ako ne sad kad – dr Dejan Žujović”. Prvi na listi je Biljana Grubić – Dedijer.

Pod rednim brojem 4. Izborna lista “Moguće je…”. Prvi na listi je Milić Radusinović

Pod rednim brojem 5. Izborna lista “Pokret obnove Kraljevine Srbije”. Prvi na listi je Darko Mačkić.

Šid

Pod rednim brojem 1. Izborna lista “Aleksandar Vučić – Šid sutra”. Na listi je 39 kandidata za odbornike.

Pod rednim brojem 2. Izborna lista “Ujedinjena opozicija – Glasaj za promene”. Prvi na listi je Ilija Mirković.

Inđija

Pod rednim brojem 1. Izborna lista “Aleksandar Vučić – Inđija sutra”. Na listi je 37 kandidata za odbornike, nosilac liste  je Vladimir Gak.

Pod rednim brojem 2. Izborna lista  Grupa građana “Inđija i ti”. Prva na listi je Milica Kalinić.

Pod rednim brojem 3. Izborna lista Grupa građana “Građanin – Strahinja Jovanović – Da, može bolje”. Prvi na listi je Božidar Sudžum.

Pod rednim brojem 4. Izborna lista “Biram borbu za Inđiju – Radovan Grković”. Prvi na listi je Radovan Grković.

Pod rednim brojem 5. Izborna lista “Mi glas naroda prof.dr Branimir Nestorović – Inđija”.

Irig

Pod rednim brojem 1. Koalicija “Aleksandar Vučić – Irig sutra”, Izborna lista “Aleksandar Vučić – Irig sutra, “Ivica Dačić – Socijalistička partija Srbije”, “Dr Vojislav Šešlj – Srpska radikaln stranka”, Miloš Vučević – Srpska napredna stranka”. Prvi na listi je Tihomir Stojaković.