Rezultati poslednjog fudbalskog vikenda aprila

Srpska liga, Vojvodina, 24.kolo.
Omladinac Novi Banovci – OFK Bačka Bačka Palanka 0: 0, Hajduk 1912 Kula – 1.Maj Ruma 0: 0, OFK Bečej
1918 – Radnički Zrenjanin 6: 0, Kabel Novi Sad – Tekstilac Odžaci 1: 3, Podunavac Belegiš – Jedinstvo
Stara Pazova 0: 3, Stanišić 1920 – Dinamo 1945 Pančevo 1: 1, Tisa Adorjan – Naftagas Elemir 1: 2.
Vojvođanska liga, grupa Jug, 24.kolo.
Sloboda Donji Tovarnik – Dunav Stari Banovci 2: 0, Sloven Ruma – Mladost Bački Jarak 2: 0, Radnički
Nova Pazova – Indeks Novi Sad 1: 0, Sloga Temerin – Šajkaš 1908 Kovilj 2: 1, Veternik – Radnički Šid 1: 1,
Slavija Novi Sad – Jedinstvo Rumenka 2: 0, Hajduk Divoš – Železničar Inđija 1: 1, Donji Srem 2015 Pećinci
– Sloga Erdevik 2: 2.
Sremska liga, 24.kolo.
Hajduk Beška – Srem Sremski Mihaljevci 5: 3, Šumar Ogar – Podrinje Mačvanska Mitrovica 0: 2, Sremac
Deč – Napredak Popinci 2: 1, Fruškogorac Manđelos – Partizan Vitojevci 0: 1, Sloga Voganj – Graničar
Kuzmin 3: 2, Radnički Irig – Hajduk Višnjićevo 3: 2, Borac 1925 Martinci – Sremac Vojka 1: 2, Jadran
Golubinci – Budućnost Salaš Noćajski 4: 0.
Međuopštinska liga Srem, grupa Zapad, 21.kolo.
Srem Sremska Rača – Napredak Vašica 0: 2, Obilić 1993 Kukujevci – Borac Veliki Radinci 4: 1, Borac
Radenković – Fruška Gora Ruma 3: 1, LSK Laćarak – OFK Bikić 3: 0, Graničar Adaševci – Zmaj Noćaj 11: 1,
Jedinstvo Ruma – BSK Bešenovo 8: 1, Erdevik 2017 – Zeka Buljubaša Ravnje 2: 3.
Međuopštinska liga Srem, grupa Istok, 21.kolo.
Polet Novi Karlovci – Ljukovo 5: 0, Sremac Dobrinci – Kameni Ašanja 3: 10, Car Uroš Jazak – Rudar Vrdnik
4: 2, Krušedol – Hajduk 1932 Šimanovci 6: 1, Graničar Obrež – Fruškogorac Krčedin 4: 3, Polet Nikinci –
Mladost Buđanovci 3: 0, Napredak Žarkovac – ČSK Čortanovci 3: 0.
Gradska liga Sremska Mitrovica, 17.kolo.
Srem Sremska Mitrovica -Planinac Ležimir 4: 1, Sremac Jarak – Napredak 2021 Šuljam 2: 2, OFK Bosut –
OFK Sparta Grgurevci 2: 0, Sloga Zasavica – Sloboda Šašinci 0: 4, Sloga Čalma – Trgovački Sremska
Mitrovica 0: 3. Mitros Sremska Mitrovica je bio slobodan.
Opštinska liga Šid, 13.kolo.

Jedinstvo Ljuba – Omladinac Batrovci 2: 2, Borac Ilinci – Bratstvo Sot 7: 1, Graničar Jamena – OFK Bingula
4: 2, Sremac Berkasovo – Sinđelić Gibarac 0: 2. Jednota Šid je bila slobodna.
Opštinska liga Ruma, 11.kolo.
Jedinstvo Kraljevci – Hrtkovci 0: 8, Donji Petrovci – Fruškogorac Mali Radinci 2: 0, Jedinstvo Platičevo –
Borac Stejanovci utakmica neodigrana, Graničar Grabovci je bio slobodan.
Opštinska liga Inđija, Irig, Stara Pazova 15.kolo.
Dunav Novi Slankamen – Planinac Rivica 0: 1, 27.Oktobar Šatrinci – Sloga Maradik 4: 1, Vojvodina
Neradin – Sloga Krnješevci 4: 2, Bojac Jarkovci je bio slobodan.

%d bloggers like this: