Rezultati

Preuzeta fotografija

Međuopštinska liga Srem – Istok

Rezultati 21. kola:
Kameni (Ašanja) – ČSK (Čortanovci) 0:2,
Sremac (Deč) – OFK Brestač 4:1,
Mladost (Buđanovci) – Napredak (Žarkovac) 2:2,
Dunav (Novi Slankamen) – Fruškogorac (Krčedin) 0.1,

Radnički (Irig) – Polet (Novi Karlovci) 1:0,
Hrtkovci – Kreušedol 3:3,
Šumar (Ogar) – Jedinstvo (Platričevo) 4:3,
Graničar (Obrež) – Srem (Sremski Mihaljevci) 2:1.

  1. Radnički 49
  2. Sremac 49
  3. Srem 41
  4. Polet 40
  5. Napredak 39
  6. Graničar 37
  7. Mladost 30
  8. Fruškogorac 30
  9. Jedinstvo 29
    10.Šunar 25
    11.Hrtkovci 21
    12.Krušedol 20
    13.ČSK 20
    14.OFK Brestač 20
    15.Dunav 12
    16.Kameni 10

Međuopštinska liga Srem – Zapad

Rezultati 21. kola:
Fruškogorac (Manđelos) – Graničar 1924 (Adaševci) 1:0,
Sremac (Berlasovo) – Zmaj (Noćaj) 2:5,
Sremac (Jarak) – OFK Zeka Buljubaša (Ravnje) 3:0,
Graničar (Kuzmin) – Jedinstvo (Ruma) 2:1,
Frupška gora (Ruma) – Jednota (Šid) 5:1,
Trgovački (Sremskla Mitrovica) – Erdevik 2017 1:1,
Sloboda (Šašinci) – OFK Bikić 0:1,
Sloga (Čalma) – Obilić 1993 (Kukujevci) 0:2.

  1. Fruškogorac 49
  2. Graničar (K) 45
  3. Jedinstvo 41
  4. Obilić 1993 40
  5. OFK Bikić 39
  6. Sremac (B) 36
  7. Frupka gora 35
  8. Zmaj 32
  9. OFK Zeka Buljubaša 29
    10.Graničar 1924 26
    11.Trgovački 22

12.Sloboda 22
13.Erdevik 2017 20
14.Sloga 12
15.Sremac (J) 12
16.Jednota 4

Gradska liga Sremska Mitrovica

Rezultati 9. kola:
Poletarac (Laćarak) – Borac (Veliki Radinci) 4:0,
Srem (Sremska Mitrovica) – Borac (Radenković) 0:1,
Planinac (Ležimir) – Srem (Sremska Rača) 2:1,
OFK Bosut – Sloga (Zasavica) 7:2.

  1. Srem (SM) 22
  2. Srem (SR) 22
  3. OFK Bosut 16
  4. Borac (VR) 15
  5. Poletarac 11
  6. Borac (R) 4
  7. Sloga 3

Opštinska liga Šid

Rezultati 10. kola:
OFK Bingula – Omladinac (Batrovci) 0:0
Napredakl (Vašica) – Sinđelić (Gibarac) 5:0,
Jeddinstvo (Ljuba) – OFK Bačinci 1:2.
Graničar (Jamena) – Jedinstvo (Morović) odloženo.
Borac iz Ilinaca je bio slobodan.

  1. Napredak 25
  2. OFK Bačinci 21
  3. Sinđelić 18
  4. Jedinstvo (Lj) 13
  5. Graničar 11
  6. Jedinstvo /(M) 10
  7. Omladinac 9
  8. OFK Bingula 4
  9. Borac 3

Opštinska liga Pećinci

Rezultati 13. kola:
Kupinovo – Hajduk 1932 (Šimanovci) 1:1,

Vitez (Subotište) – Mladost 1935 (Prhovo) 2:4,
Lovac (Karlovčić) – Sloven (Sibač) 7:3.
1., Hajduk 1932 34

  1. Lovac 28
  2. Mladost 1935 18
  3. Kupinovo 14
  4. Sloven 14
  5. Vitez 1

Opštinska liga Ruma – Irig – Stara Pazova – Inđija

Rezultati 18. kola:
Planinac (Rivica) – Jedinstvo (Kraljevci) 0:0,
Car Uroš (Jazak) – Sloga (Maradik) 5:0,
Polet (Nikinci) – Borac (Stejanovci) 1:2,
Sloga (Krnješevci) – Graničar (Grabovci) 1:3,

27.oktobar (Šatrinci) – Fruškogorac (Mali Radinci) 0:5,
Vojvodina (Neradin) – Borac (Jarkovci) 5:0.
Donji Petrovci su bili slobodni.

  1. jedinstvo (K) 39
  2. Granič 37
  3. Vojvodina 35
  4. Polet 35
  5. Fruškogorac 31
  6. Car Uroš 27
  7. Donji Petrovci 27
  8. Planinac 23
  9. Sloga (M) 18
    10.Sloga (K) 15
    11.Borac (S) 9
    12.27. oktobar 6
  10. Borac (J) 4