Medalje za Karate klub “Srem”

Proteklog vikenda je u Sportskoj hali “Park” u Staroj Pazovi održano Prvenstvo Srema za poletarce, pionire i nade u organizaciji Karate saveza Vojvodine.

Karate klub” Srem” iz Sremske Mitrovice predstavilo je 16 takmičara iz najmlađih uzrasnih kategorija. Predvođeni trenerom Ivom Vinković osvojili su ukupno 25 medalja i to 16 zlata, 8 srebra i 1 bronzu. Klub je u generalnom plasmanu zauzeo ubedljivo prvo mesto.
Zlatne medalje su osvojili u katama: Irena Grujanić 3 zlata, Andjela Perović 2 zlata u katama i zlato u borbama, Malbašić Helena 2 zlata, Starčeviç Sara, Dunja Pavlović, Tamara Timić, Likić Dunja, Dunja Berežni 2 zlata, Branislav Lazarević i kata tim u sastavu Mataruga Milica, Berežni Dunja i Pavlović Dunja, i tim pionirke Irena Grujanić, Anđela Perović i Miona Murić, zatim tim nade Sara Glumac, Tamara Timić, Žana Đurđević.
Srebro su osvojili Ena Laćarac, Miona Murić, Sara Glumac, Dunja Pavlović, Žana Đurđević 2 srebra, Jovan Mataruga, Mila Likić.
Bronzu je osvojila Milica Mataruga u katama.
Takmičari Srema su pokazali odličnu spremnost za početak sezone u kojoj im predstoje sva značajnija takmičenja.