Četvrti poraz “Mitrovčanki” (Video)

U utakmici VII kola Superlige za odbojkašice Crvena zvezda je u Sremskoj Mitrovici pobedila ekipu Srema rezultatom 3:1 (25:19, 25:23, 21:25, 25:23).

U početnom odmeravanju snaga igralo se ujednačeno do 15:15, a onda su odbojkašice Zvezde smanjile broj grešaka i sigurno osvojile prvi set sa 25:19.

Ni u drugom setu se Mitrovčanke nisu predavale. Posle 11:11 Zvezda je postigla značajniju prednost na 18:13. Na kraju su igračice Srema uspele da naprave seriju od tri poena i da povedu 22:21, ali je i drugi set ipak pripao odbojkašicama Crvene zvezde.

U nastavku su domaće odbojkašice preuzele inicijativu i povele sa 13:7. Igračice Srema su održavale stečenu prednost. Poslednja dva poena u ovom setu domaće odbojkašice su osvojile greškama protivnica.

U četvrtom setu je bilo uzbuđenja u završnici. Odbojkašice Crvene zvezde su ovaj set otvorile dobro i imale prednost od 14:8 i 17:12. Upornost domaćih odbojkašica se isplatila i uspele su da izjednače na 23:23. Dilemu je razrešila Milica Milunović sa dva završna poena i novu pobedu Crvene zvezde.