Sremska liga

Rezultati 9. kola: Borac (Klenak) – Borac (Martinci) 2:0, Graničar 1923 (Adaševci) – Napredak (Popinci) 2:0, Hrtkovci – Prvi maj (Ruma) 1:1, Železničar (Inđija) – Sloboda (Donji Tovarnik) 1:0, Ljukovo – PSK (Putinci) 0:1, Partizan (Vitojevci) – Rudar (Vrdnik) 3:0, Sloven...

Vojvođanska liga – Jug

Rezultati 9. kola: Sloga (Erdevik) – Podunavac (Belegiš) 3:1, Sloga (Temerin) – Hajduk (Beška) 3:0, LSK (Laćarak) – Hajduk (Divoš) 0:1, Borac (Šajkaš) – Jugović (Kać) 3:1, Indeks (Novi Sad) – Hajduk (Čurug) 0:3, Borac (Novi Sad) – Slavija (Novi...

Srpska liga – Vojvodina

Rezultati 9. kola: Odžaci – Bratstvo 1946 (Prigrevica) 0:2, Bečej 1918 – Cement (Beočin) 5:0, Dinamo 1946 (Pančevo) – Omladinac (Novi Banovci) 2:0, Crvena zvezda (Novi Sad) – Radnički (Zrenjanin) 1:2, Mladost (Bački Jarak) – Bačka 1901 (Subotica) 1:1, Radnički...

Prva liga

Rezultati 9. kola: Inđija – Radnički 1923 (Kragujevac) 0:2, Proleter (Novi Sad) – ČSK Pivara (Čelarevo) 3:0, Teleoptik (Zemun) – TSC (Bačka Topola) 2:0, Radnički (Pirot) – Jagodina 2:1, Temnić 1924 (Varvarin) – Sinđelić (Beograd) 0:2, Bežanija (Beograd) – Metalac...

Bronzane medalje

Karatisti inđijskog "Železničara" bili su veoma uspešni na "Trofeju Beograda - beogradskom pobedniku". Bronzanu medalju izborili su u borbama Mihailo Grubić i Ilija Pavlović, dok su mlađa seniorka Monika Jurišić i kadet Stefan Lemajić...

Pobeda “Slovena”

U devetom kolu Sremske lige juče su odigrane tri utakmice i tri pobede domaćina. Rumski Sloven je uspeo, napokon, posle devet kola, da zabeleži pobedu, gde je u borkovačkoj dolini savladana ekipa Jadrana iz...

Veterani Šimanovaca gostuju u Beogradu

U okviru 10. kola četvrte "B" lige veterana, koju organizuje Fudbalski savez Beograda, šimanovački Hajduk 1932, u ponedeljak igra kao gost protiv ekipe Veterana 78 iz Beograda. Utakmica se igra na terenu Vojne gimnazije...

Sremska liga

Rezultati 9. kola: Partizan (Vitojevci) – Rudar (Vrdnik) 3:0; Sloven (Ruma) – Jadran (Golubinci) 1:0; Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Budućnost (Salaš Noćajski) 2:1. Podrinje 24 Sloboda 19 Železničar 17 Prvi maj    17 Graničar 1923 16 Borac...

Vojvođanska liga – Jug

Rezultati 9. kola: Sloga (Erdevik) – Podunavac (Belegiš) 3:1; Sloga (Temerin) – Hajduk (Beška) 3:0. Sloga (E) 24 2- Jedinstvo 20 Hajduk (D) 16 Borac (Š) 15 Podunavac 14 Hajduk (Č) 14 Sloga (T) 14 Jugović 10 ...

Srpska liga – Vojvodina

Rezultati 9. kola: Odžaci – Bratstvo 1946 (Prigrevica) 0:2; Bečej 1918 – Cement (Beočin) 5:0; Dinamo 1946 (Pančevo) – Omladinac (Novi Banovci) 2:0; Crvena zvezda (Novi Sad) – Radnički (Zrenjanin) 1:2; Mladost (Bački Jarak) – Bačka 1901 (Subotica) 1:1; Radnički...

PRATITE NAS

10,067FanovaLajkuj
447PratilacaZaprati
0PretplatniciPretplatite se
VINARIJA MOLOVIN