“Mega” gostuje “Crvenoj zvezdi”

"Mega Leks" već sutra nastavlja takmičenje u Super ligi Srbije kada se u Beogradu sastaje sa "Crvenom zvezdom". Posle dve pobede u prva tri kola, izabranici Dejana Milojevića pokušaće da iznenade aktuelnog šampiona i...

Rezultati Opštinske lige Inđija – Stara Pazova

Rezultati 14. kola: ČSK (Čortanovci) – Dunav (Novi Slankamen) 1:3, Krušedol – Fruškogorac (Krčedin) 3:1, Polet (Novi Karlovci) – Sloga (Maradik) 3:1. Slobodni su bili: Borac (Jarkovci) i Sloga (Krnješevci). 1. Polet 28 2. Krušedol 25 3. Sloga (K) 23 4. Dunav...

Rezultati Opštinske lige Šid

Rezultati 17. kola: OFK Bačinci – Jednota (Šid) 3:1, OFK Bikić – Napredak 3:0, Sremac (Berkasovo) – Sinđelić 0:3, Graničar (Jamena) – Jedinstvo 2:3, OFK Bingula – Borac 3:0, Omladinac je bio slobodan. 1. OFK Bikić 37 2. OFK Bingula 37 3. Sinđelić...

Gradska fudbalska liga Sremska Mitrovica „Roda“ II razred

Rezultati 3. kola: Noćaj – Poletarac (Laćarak) 4:2, Bosut – Borac (Radenković) 4:2, Sremac (Jarak) slobodan. 1. Noćaj 6 2. Sremac 4 3. Bosut 4 4. Poletarac 3 5. Borac 0

Gradska fudbalska liga Sremska Mitrovica „Roda“ I razred

Rezultati 4. kola: Planinac (Ležimir) – BSK (Bešenovo) 1:0, Napredak (Šuljam) – Srem (Sremska Rača) 0:6, Trgovački (Sremska Mitrovica) – Borac 1:2, Sloboda (Šašinci) – Sloga 2:0. 1. Srem 15 2. Sloboda 15 3. Borac 12 4. BSK 7 5. Trgovački 5 6. Planinac...

Rezultati Opštinske lige Ruma – Irig

Rezultati 19. kola: Vojvodina (Neradin) – 27. oktobar 1:0, Car Uroš (Jazak) – Polet (Nikinci) 2:2, Borac (Stejanovci) – Jedinstvo (Ruma) 1:6, Fruška gora (Ruma) – Planinac (Rivica) 3:1, Jedinstvo (Kraljevci) – SV Radnički 1:2, Fruškogorac (Mali Radinci) – Graničar...

Rezultati Opštinske lige Pećinci

Rezultati 13. kola: Srem (Sremski Mihaljevci) - Sloven (Sibač) 0:3, Šumar (Ogar) – Mladost (Prhovo) 3:0, Lovac (Karlovčić) – Vitez (Subotište) 7:0, Donji Srem 2015 (Pećinci) – Hajduk 1932 (Šimanovci) 1:0, Kameni (Ašanja) – Sremac (Deč) 3:1. 1. Donji Srem...

Rezultati Međuopštinske lige Srem

Rezultati 23. kola: Sloga (Čalma) – Mladost (Buđanovci) 0:0, Napredak (Žarkovac) – Obilić 1993 (Kukujevci) 7:1, Hajduk (Višnjićevo) – Borac (Martinci) 1:0, Železničar (Inđija) – Zeka Buljubaša (Ravnje) 3:1, Graničar (Obrež) – Jedinstvo (Morović) 2:1, Graničar (Kuzmin) –...

Rezultati Sremske lige

Rezultati 23. kola: Rudar (Vrdnik) – Hrtkovci 5:0, Podrinje (Mačvaska Mitrovica) – Sloboda (Donji Tovarnik) 3:0, Mitros (Sremska Mitrovica) – Slovem (Ruma) 1:1. Napredak (Popinci) – Partizan (Vitojevci) 1:1, Graničar 1923 (Adaševci) – Prvi maj (Ruma) 1:3, Hajduk (Divoš) –...

Rezultati Vojvođanske lige – Jug

Rezultati 24. kola: Sloga (Erdevik) – Hajduk (Čurug) 1:0 LSK (Laćarak) – Sremac (Vojka) 2:1, Veternik – Indeks (Novi Sad) 1:1, Jedinstvo (Stara Pazova ) – Mladost (Bački Jarak) 2:0. Kabel (Novi Sad) – ŽSK (Žabalj) 3:0, Kupinovo – Podunavac...

PRATITE NAS

10,067FanovaLajkuj
515PratilacaZaprati
0PretplatniciPretplatite se
VINARIJA MOLOVIN