Petrovčani maksimalni u prva tri kola

Fudbaleri Donjih Petrovaca se takmiče u Međuopštinskoj ligi Srem. Odigrana su tri kola i oni imaju maksimalan broj bodova. Pre početka prvenstva, trener je najavio borbu za ulazak u viši rang takmičenja, ali je...

Opštinska liga Inđija – Stara Pazova – Irig

Rezultati prvog kola: Fruškogorac (Krčedin) – Car Uroš (Jazak) odloženo, Sloga (Krnješevci) – Planinac (Rivica) 2:0, Dunav (Novi Slankamen) – Borac (Jarkovci) 2:1, Radnički (Irig) – Sloga (Maradik) 3:0, Krušedol – ČSK (Čortanovci) 2:2.

Opštinska liga Šid

Rezultati 3. kola: Graničar (Jamena) – Napredak (Vašica) 0:4, Sinđelić (Gibarac) – OFK Bačinci 1:1, Erdevik 2017 – OFK Bingula 1:1, Jednota (Šid) – Omladinac (Batrovci) 2:3, Jedinstvo (Morović) – Jedinstvo (Ljuba) 6.2, Sremac (Berkasovo) – Obilić 1993 (Kukujevci) 0:4. 1....

Opštinska liga Ruma – Irig

Rezultati 3. kola: 27. oktobar (Šatrinci) – Sremac (Dobrinci) 2:2, Graničar (Grabovci) – Jedinstvo (Ruma) 1:2, Vojvodina (Neradin) – Polet (Nikinci) 1:2, Borac (Stejanovci) – Fruškogorac 3:3, Jedinstvo (Kraljevci) – Jedinstvo (Platičevo) 1:0, Sloga (Voganj) – Mladost (Pavlovci) 9:2. 1. Sloga...

Opštinska liga Pećinci

Rezultati prvog kola: Hajduk 1932 (Šimanovci) – Lovac (Karlovčić) 4:1, Kameni (Ašanja) – Sremac (Deč) 0:2, Vitez (Subotište) – Šumar (Ogar) 1:3 i Mladost 1935 (Prhovo) – Sloven (Sibač) 3:0, Srem iz Sremskih Mihaljevaca je slobodan.

Međuopštinska liga Srem

Rezultati 3. kola: Grabičar (Obrež) – Fruškogorac (Manđelos) gosti izazvali prekid, Donji Petrovci –Bikić Do 1:0, Napredak (Žarkovac) – Polet (Novi Karlovci) 2:1, Sloga (Čalma) – OFK Brestač 4:2, Graničar (Kuzmin) – Mladost (Buđanovci) 1:4, Mitros (Sremska Mitrovica) – Sloboda...

Sremska liga

Rezultati 3. kola: Sloboda (Donji Tovarnik) – Borac (Martinci) 2:0, Prvi maj (Ruma) – PSK (Putinci) 2:1, Napredak (Popinci) – Rudar (Vrdnik) 0:3, Ljukovo – Partizan (Vitojevci) 2;1, Železničar (Inđija) – Sloven (Ruma) prekid zbog kiše,špo Borac (Klenak) – Jadran...

Vojvođanska liga – Jug

Rezultati 3. kola: Podunavac (Belegiš) – Hajduk (Divoš) 2:0, Hajduk (Čurug) – Slavija (Novi Sad) 2:1, Jugović (Kać) – Kabel (Novi Sad) 1:2, Borac (Šajkaš) – Jedinstvo (Stara Pazova) 1:1, Sloga (Erdevik) – Sloga (Temerin) 4:1, Borac (Novi Sad) –...

Srpska liga – Vojvodina

Rezultati 3. kola: Radnički (Zrenjanin) – Bratstvo 1946 (Prigrevica) 0:1, Omladinac (Novi Banovci) – Bačka 1901 (Subotica) 3:1, Cement (Beočin) – Radnički (Sremska Mitrovica) 2:0, Mladost (Bački Jarak) – Borac (Sakule) 1:3, Crvena zvezda (Novi Sad) – Radnički (Nova...

Prva liga

Rezultati 3. kola: Sinđelić (Beograd) – TSC (Bačka Palanka) 0:0, Novi Pazar – Jagodina 2:1, Radnički 1923 (Kragujevac) – ČSK Pivara (Čelarevo) 1:0, Inđija – Budućnost (Dobanovci) 1:0, Sloboda (Užice) – Dinamo (Vranje) 1:0, Temnić 1924 (Varvarin) – Bežanija (Beograd)...

PRATITE NAS

10,067FanovaLajkuj
455PratilacaZaprati
0PretplatniciPretplatite se
VINARIJA MOLOVIN