Rezultati Opštinske lige Ruma – Irig

Rezultati 16. kola: 27. oktobar (Šatrinci) – Graničar (Grabovci) 1:5, S.V Radnički (Irig) – Sloga (Voganj) 4:1, Planinac (Rivica) – Sremac (Dobrinci) 1:2, Jedinstvo (Ruma) – Fruškogorac (Mali Radinci) 3:4, Polet (Nikinci) – Jedinstvo (Kraljevci) 4.1, Bojvodina (Neradin) – Fruška...

Rezultati Opštinske lige Pećinci

Rezultati 10. kola: Sloven (Sibač) – Donji Srem 2015 (Pećinci) 0:4, Vitez (Subotište) – Sremac (Deč) 1:6, Mladost (Prhovo) – Kameni (Ašanja) 2:1, Srem (Sremski Mihaljevci) – Hajduk 1932 (Šimanovci) 1:1 Šumar (Ogar) – Lovac (Karlovčićč) 1:1. 1. Donji Srem...

Rezultati Opštinske lige – Šid

Rezultati 14. kola: Jednota (Šid) – Borac (Ilinci) 2:2, Jedinstvo (Ljuba) – Omladinac 5:1, Napredak (Vašica) – OFK Bingula 3:0, OFK Bačinci – Graničar 3:1 OFK Bikić – Sremac 8:2. 1. OFK Bikić 31 2. OFK Bingula 30 3. Sinđelić 26 4. OFK...

Rezultati Međuopštinske lige – Srem

Rezultati 20. kola: Mladost (Buđanovci) – Fruškogorac (Manđelos) 1:0, Jedinstvo (Morović) – PSK (Putinci) 1:2, Zeka Buljubaša (Ravnje) – OFK Brestač 4:1, Borac (Martinci) – Graničar (Obrež) 3:1, Obilić 1993 (Kukujevci) – Železničar (Inđija) 2:8, Sloga (Čalma) – Jedinstvo (Platičevo)...

Rezultati Sremske lige

Rezultati 20. kola: Hrtkovci – Sloven 7:4, Sloboda – Jadran 2:0, Partizan (Vitojevci) – Ljukovo 3:0, Prvi maj (Ruma) – Mitros (Sremska Mitrovica) 9:0, Budućnost (Salaš Noćajski) – Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 1:1, Borac (Klenak) – Napredak (Popinci) 1:0, Rudar (Vrdnik) –...

Rezultati Vojvođanske lige – Jug

Rezultati 20. kola: Kabel (Novi Sad) – LSK (Laćarak) 3:0, Veternik – Sloga (Erdevik) 0:2, Kupinovo – ŽSK (Žabalj) 2:1, Jedinstvo (Stara Pazova) – Hajduk (Čurug) 1:1, Hajduk (Beška) – Sremac (Vojka) 3:2, Borac (Novi...

Rezultati Srpske lige – Vojvodine

Rezultati 20. kola: Omladinac (Novi Banovci) – Sloga (Temerin) 4:1, Radnički (Šid) – Cement (Beoćin) 1:1, Bratstvo 1946 (Prigrevica) – Vršac 3:2, Bačka 1901 (Subotica) – Dunav (Stari Banovci) 0:0, Železničar (Pančevo) – Borac (Sakule)...

Rezultati Prve lige

Rezultati 22. kola: Dinamo (Vranje) – ČSK Pivara (Čelarevo) 2:1, Jagodina – Sinđelić (Beograd) 1:0, Mačva (Šabac) – OFK Odžaci 0:0, Zemun – Radnički (Pirot) 4:0, Bežanija (Beograd) – BSK Borča 1:1, Sloboda (Užice) – Kolubara...

Remi u Šidu

Utakmica 20. kola Srpske lige Vojvodine koja je odigrana juče na Gradskom stadionu u Šidu završena je nerešenim rezultatom 1:1. Fudbaleri "Radničkog" bili su domaćini ekipi fudbalskog kluba "Cement" iz Beočina. Dve ekipe sa...

Sremska liga

  Rezultati 20. kola: Partizan (Vitojevci) – Ljukovo 3:0, Prvi maj (Ruma) – Mitros (Sremska Mitrovica) 9:0 i Rudar (Vrdnik) – Graničar 1923 1:0 U nedelju, 9.aprila, igraju: Hrtkovci – Sloven (Ruma), Sloboda (Donji Tovarnik) – Jadran...

PRATITE NAS

10,067FanovaLajkuj
555PratilacaZaprati
0PretplatniciPretplatite se