4.mesto

Pobedom protiv "Mačve" koja se plasirala u Super ligu Srbije fudbaleri "Inđije" obeležili su završetak Prve lige Srbije. Na odličnom četvrtom mestu čekaju sledeću sezonu, za koju će se tokom leta pripremati, rečeno je...

Opštinska liga Ruma – Irig

Rezultati 23. kola: Jedinstvo (Ruma) - 27. oktobar (Šatrinci) 5:2, Polet (Nikinci) - Planinac (Rivica) 4:0, Vojvodina (Neradin) - S.V Radnički (Irig) 4:2, Car Uroš (Jazak) - Graničar (Grabovci) 1:3, Borac (Stejanovci) - Sloga (Voganj) 13, Fruška gora (Ruma) -...

Opštinska liga Pećinci

Rezultati 17. kola: Vitez (Subotište) - Sloven (Sibač) 2:3, Mladost (Prhovo) - Donji Srem 2015 (Pećinci) 0:6, Srem (Sremski Mihaljevci) - Sremac (Deč) 3:0,m Šumar (Ogar) - Kameni (Ašanja) 1:3, Lovac (Karlovćić) - Hajduk 1932 (Šimanovci) 4:2. Donji...

Opštinska liga Inđija – Stara Pazova

Rezultati 18. kola: Sloga (Krnješevci) - Fruškogorac (Krčedin) nije odigrano, Borac (Jarkovci) - Sloga (Maradik) 5:2, ČSK (Čortanovci) - Krušedol 02. Slobodni su bili: Dunav (Novi Slankamen) i Polet (Novi Karlovci). Polet 34 Sloga...

Međuopštinska liga Srem

Rezultati 28. kola: Mladost (Buđanovci) - Graničar (Obrež) 50, Graničar (Kuzmin) - Železničar (Inđija) 1:1, OFK Brestač - Jedinstvo (Platičevo) 4:3, PSK (Putinci) - Hajduk (Višnjićevo) 5:2, Fruškogorac (Manđelos) - Napredak (Žarkovci) 1:2, Jedinstvo (Morović) - Sloga (Čalma) 4:1, Zeka Buljubaša...

Sremska liga

Rezultati 29. kola: Hrtkovci - Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 1:5, Mitros (Sremska Mitrovica) - Napredak (Popinci) 3:1, Ljukovo - Graničar 1923 (Adaševci) 6:4, Jadran (Golubinci) - Hajduk (Divoš) 1:2, Sloboda (Donji Tovarnik) - Rudar (Vrdnik) 2:4, Partizan (Vitojevci) - Borac (Klenak)...

Vojvođanska liga – Jug

Rezultati 29. kola: Jedinstvo (Stara Pazova) - Kabel (Novi Sad) 1:0, Hajduk (Beška) - Kupinovo 1:0, Borac (Novi Sad) - Veternik 5:0, Sofeks (Futog) - Sloga (Erdevik) 1:2, Slavija (Novi Sad) - LSK (Laćarak) 1:1, Mladost (Bački Jarak) - ŽSK...

Majska nagrada

Na inicijativu FK "Inđija", Savez sportova Opštine Inđija dobio je majsku nagradu Saveza sportova Srbije. U pitanju je jedna od najprestižnijih nagrada u Srbiji, a posebno je važna opštinskom sportskom Savezu koji je jedan...

Srpska liga – Vojvodina

Rezultati 29. kola: Bačka 1901 (Subotica) - Omladinac (Novi Banovci) 0:1, Železničar (Pančevo) - Bratstvo 1946 (Prigrevica) 1:1, Radnički (Sremska Mitrovica) - Radnički (Šid) 1:3, TSC (Bačka Topola) - Sloga (Temerin) 1:0, Radnički (Zrenjanin) - Cement (Beočin) 1:1, Crvena zvezda...

Prva liga

 Rezultati 30. (poslednjeg) kola: Inđija - Mačva (Šabac) 2:0, Bežanija (Beograd) - Sloboda (Užice) 4:1, Dinamo (Vranje) - Zemun 3:3, Budućnost (Dobanovci) - Radnički (Pirot) 30, Jagodina - Proleter (Novi Sad) 3:1, OFK Beograd - Kolubara (Lazarevac) 5:2, Sinđelić (Beograd)...

PRATITE NAS

10,067FanovaLajkuj
555PratilacaZaprati
0PretplatniciPretplatite se