Gradska fudbalska liga Sremska Mitrovica „Roda“ II razred

Rezultati 3. kola: Noćaj – Poletarac (Laćarak) 4:2, Bosut – Borac (Radenković) 4:2, Sremac (Jarak) slobodan. 1. Noćaj 6 2. Sremac 4 3. Bosut 4 4. Poletarac 3 5. Borac 0

Gradska fudbalska liga Sremska Mitrovica „Roda“ I razred

Rezultati 4. kola: Planinac (Ležimir) – BSK (Bešenovo) 1:0, Napredak (Šuljam) – Srem (Sremska Rača) 0:6, Trgovački (Sremska Mitrovica) – Borac 1:2, Sloboda (Šašinci) – Sloga 2:0. 1. Srem 15 2. Sloboda 15 3. Borac 12 4. BSK 7 5. Trgovački 5 6. Planinac...

Rezultati Opštinske lige Ruma – Irig

Rezultati 19. kola: Vojvodina (Neradin) – 27. oktobar 1:0, Car Uroš (Jazak) – Polet (Nikinci) 2:2, Borac (Stejanovci) – Jedinstvo (Ruma) 1:6, Fruška gora (Ruma) – Planinac (Rivica) 3:1, Jedinstvo (Kraljevci) – SV Radnički 1:2, Fruškogorac (Mali Radinci) – Graničar...

Rezultati Opštinske lige Pećinci

Rezultati 13. kola: Srem (Sremski Mihaljevci) - Sloven (Sibač) 0:3, Šumar (Ogar) – Mladost (Prhovo) 3:0, Lovac (Karlovčić) – Vitez (Subotište) 7:0, Donji Srem 2015 (Pećinci) – Hajduk 1932 (Šimanovci) 1:0, Kameni (Ašanja) – Sremac (Deč) 3:1. 1. Donji Srem...

Rezultati Međuopštinske lige Srem

Rezultati 23. kola: Sloga (Čalma) – Mladost (Buđanovci) 0:0, Napredak (Žarkovac) – Obilić 1993 (Kukujevci) 7:1, Hajduk (Višnjićevo) – Borac (Martinci) 1:0, Železničar (Inđija) – Zeka Buljubaša (Ravnje) 3:1, Graničar (Obrež) – Jedinstvo (Morović) 2:1, Graničar (Kuzmin) –...

Rezultati Sremske lige

Rezultati 23. kola: Rudar (Vrdnik) – Hrtkovci 5:0, Podrinje (Mačvaska Mitrovica) – Sloboda (Donji Tovarnik) 3:0, Mitros (Sremska Mitrovica) – Slovem (Ruma) 1:1. Napredak (Popinci) – Partizan (Vitojevci) 1:1, Graničar 1923 (Adaševci) – Prvi maj (Ruma) 1:3, Hajduk (Divoš) –...

Rezultati Vojvođanske lige – Jug

Rezultati 24. kola: Sloga (Erdevik) – Hajduk (Čurug) 1:0 LSK (Laćarak) – Sremac (Vojka) 2:1, Veternik – Indeks (Novi Sad) 1:1, Jedinstvo (Stara Pazova ) – Mladost (Bački Jarak) 2:0. Kabel (Novi Sad) – ŽSK (Žabalj) 3:0, Kupinovo – Podunavac...

Rezultati Srpske lige – Vojvodina

Rezultati 24. kola: Omladinac (Novi Banovci) – Vršac 3:2, Cement (Beočin) – Dunav (Stari Banovci) 4:2, Sloga (Temerin) – Borac (Sakule) 0:0, Radnički (Šid) – Radnički (Nova Pazova) 0:2, Bratstvo 1946 (Prigrevica) – Crvena zvezda (Novi Sad) 2:1, Železničar (Pančevo)...

“Bačinci” ubedljivi na svom terenu

Ovog vikenda odigrane su utakmice 17. kola Opštinske lige Šid. Posle trijumfa nad prvoplasiranim ekipom Bikića, na svom terenu, Bačinčani su savladali "Jednotu" iz Šida, rezultatom 3:1. U utakmici 17. kola Opštinske lige Šid na...

FK “Inđija” bolja od “Jagodine”

Na Gradskom stadionu u Inđiji, juče je odigrana utakmica 24. kola Prve lige Srbije u kojoj su fudbaleri "Inđije" dočekali su "Jagodinu". Utakmica je završena istim rezultatom, kao i u jesenjem delu prvenstva, 2:0...

PRATITE NAS

10,067FanovaLajkuj
555PratilacaZaprati
0PretplatniciPretplatite se