Linglong Tire Superliga Srbije, 7. kolo

Rezultat 7. kola:Čukarički (Beograd) – Crvena zvezda (Beograd) 1:3.Spartak ŽK (Subotica) – Novi Pazar 1:1,TSC (Bačka Topola) – Radnički (Niš 1:3,Partizan (Beograd) – Rad (Beograd) 2:0,Voždovac (Beograd) – Metalac (Gornji Milanovac) 4:0,Radnik (Surdulica) –...

Srpska liga – Vojvodina, 6. kolo

Rezultati 6. kola:Prvi maj (Ruma) – Bečej 1918 1:0,Jedinstvo (Stara Pazova) – Radnički (Srenjanin) 1:2,Radnički 1912 (Sombor) – Feniks 1995 (Stara Pazova) 3:0,Kozara (Banatsko Veliko Selo) – Mladost (Novi Sad) 0:3,Vojvodina 1928 (Perlez) –...

Vojvođanska liga – Jug, 6. kolo

Rezultati 6. kola:Podunavac (Belegiš) – Crvena zv ezda (Novi Sad) 2:1,Jedinstvo (Rumenka) – Borac (Šakkaš) 0:2,Indeks (Novi Sad) – Sloga (Temerin) 3:0,Sloga (E) – Hajduk (Divoš) 4:0,Sremac Vojka – Budućnost (Salaš Noćajski) 4:1,Podrinje (Mačvanska...

Sremska liga, 7. kolo

Rezultati 6. kola:Sloga (Voganj) – Sremac (Dobrinci) 2:0,Radnički (Šid) – Napredak (Popinci) 2:1,Partizan (Vitojevci) – BSK (Bešenovo) 2:1,LSK (Laćarak) – Donji Srem 2015 (Pećinci) 1:1,Borac (Klenak) – Železničar (Inđija) 4:3,Hahduk (Beška) – Rudar (Vrdnik)...

Međuopštinska liga Srem – Istok, 5. kolo

Rezultati 5. kola:Srem (Sremski Mihaljevci) – ČSK (Čortanovci) 3:1,Graničar (Obrež) – Jedinstvo (Platičevo) 4:1,Šumar (Ogar) – Krušedol 2:2,Hrtkovci – Polet (Novi Karlovci) 2:3,Radnički (Irig) – Fruškogorac (Krčedin) 2:0,Dunav (Novi Slankamen) – Napredak (Žarkovac) 0:0,Mladost...

Međuopštinska liga Srem – Zapad, 5. kolo

Rezultati 5. kola:Obilić 1993 (Kukujevci) – Graničar 1924 (Adaševci) 1:1,Sloga (Čalma) – OFK Bikić (Bikić Do) 0:3,Sloboda (Šašinci) – Erdevik 2017 2:2,Trgovački (Sremska Mitrovica) – Jednota (Šid) 3:0,Fruška gora (Ruma) – Jedinstvo (Ruma) 1:0,Graničar...

Gradska liga Sremska Mitrovica, 2. kolo

Rezultrati 2. kola:Borac (Veliki Radinci) – Poletarac (Laćarak) 6:1,Borac (Radenković) – Srem (Sremska Mitrovica) 0.1,Srem (Sremska Rača) – Planinac (Ležimir) 0:0,Sloga (Zasavica 1) – OFK Bosut 0:1. Tabela Poz Tim UT PB N PR DG PG GR Forma BOD 1 ▲ Borac (VR) 2 2 0 0 11 1 +10 1 1 6 2 ▼ Srem...

Opštinska liga Šid, 3. kolo

Rezultati 3. kola:Graničar (Jamena) – OFK Bačinci 1:2,Napredak (Vašica) – Jewdinstvo (Morović) 8:0OFK Bingula . Sinđelić (Gibarac) 0:2,Borac (Ilinci) – Omladinac 1:2.Jedinstvo iz Ljube slobodno. Tabela: Napredak 9 bodovaOFK...

Opštinska liga Ruma, Irig, Inđija i Stara Pazova, 4. kolo

Rezultati 4. kola:Planinac (Rivica) – Donji Petrovci 1:2,Vojvodina (Neradin) – Frupkogorac (Mali Radinci) 4:1,27. oktobar (Šatrinci) – Graničar (Grabovci) 1:3,Sloga (Krnješevci) – Borac (Strejanovci) 1:4,Polet (Nikinci) – Sloga (Maradik) 2:0,Car Uroš (Jazak) – Jedinstv0...

Opštinska liga Pećinci, 2. kolo

Rezultati 2. kola:Kupinovo – Sloven (Ruma) 1:1,Lovac (Karlovčić) – Mladost 1935 (Prhovo) 8:0,Vitez (Subotište) – Hajduik 1932 (Šimanovci) 0:2. Tabela: Hajduk 1932 6 bodovaLovac 3Mladost 1935 3Kupinovo 2Vitez 1Sloven...

PRATITE NAS

10,067FanovaLajkuj
555PratilacaZaprati
0PretplatniciPretplatite se