Gradska fudbalska liga – Drugi razred

Rezultati prvog kola: Srem (Sremska Mitrovica) – Bosut 7:2, Poletarac (Laćarak) – Trgovački (Sremska Mitrovica) 2:1.

Gradska fudbalska liga – Prvi razred

Rezultati prvog kola: Srem (Sremska Rača) – BSK (Bešenovo) 1:1, Noćaj – Planinac (Rivica) 1:1, Napredak (Šuljam) – Borac (Veliki Radinci) 1:0.

Opštinska liga Ruma – Irig

Rezultati 3. kola: Mladost (Pavlovci) – 27. oktobar (Šatrinci) 1:0, Jedinstvo (Platičevo) – Sloga (Voganj) 3:2, Fruškogorac (Mali Radinci) – Jedinstvo (Kraljevci) 2:1, Polet (Nikinci) – Borac (Stejanovci) 4:0, Jedinstvo (Ruma) – Vojvodina 1:0, Sremac (Dobrinci) – Graničar (Grabovci) 6:0. Polet...

Opštinska liga Šid

Rezultati 4. kola: Napredak (Vašica) – Obilić 1993 (Kukujevci) 0:0, Jedinstvo (Ljuba) – Sremac (Berkasovo) 2:6, Omladinac (Batrovci) – Jedinstvo (Morović) 0:3, OFK Bingula – Jednota (Šid) 3:0, OFK Bačinci – Erdevik 2017 2:3, Graničar (Jamena) – Sinđelić (Gibarac) 0:3. Obilić...

Opštinska liga Pećinci

Rezultati 2. kola: Hajduk 1932 (Šimanovci) – Mladost 1935 (Prhov0) 0:1, Sloven (Sibač) – Vitez (Subotište) 2:3, Lovac (karlovčić) – Sremac (Deč) 3:2, Šumar (Ogar) – kameni (Ašanja) 5:1. Šumar 6 Mladost 1935 6 Hajduk 1932 3 Sremac 3 ...

Međuopštinska liga – Srem

Rezultati 4. kola: Mladost (Buđanovci) – Mitros (Sremska Mitrovica) 1:0, Fruškogorac (Manđelos) – Donji Srem 2015 (Pećinci) 1:0, Fruška gora (Ruma) – OFK Zeka Buljubaša (Ravnje) 4:2, Sloboda (Šašinci) – Hajduk (Višnjićevo) 1:2, OFK Brestač – Graničar (Kuzmin) 2:0, Polet...

Sremska liga

Rezultati 4. kola: Sloven (Ruma) – Ljukovo 0:3, Rudar (Vrdnik) – Borac (Klenak) 2:1, Borac (Martinci) – Partizan (Vitojevci) 4:1, Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Železničar (Inđija) 1:0, Budućnost (Salaš Noćajski) – Hrtkovci 7:0, Jadran (Golubinci) – Graničar 1923 (Adaševci) 1:6, PSK...

Vojvođanska liga – Jug

Rezultati 4. kola: Hajduk (Divoš) – Sremac (Vojka) 3:2, Jedinstvo (Stara Pazova) – Indeks (Novi Sad) 2:1, OFK Slavija (Novi Sad) - Jugović (Kać) 2:4, Kupinovo – Sloga (Erdevik) 1;2 , Hajduk (Beška) – Borac (Šajkaš) 3;1, Kabel (Novi Sad)...

Srpska liga – Vojvodina

Rezultati 4. kola: Bratstvo 1946 (Prigrevica) – Borac (Sakule) 1:1, Radnički (Nova Pazova) – Mladost (Bački Jarak) 1:1, Radnički (Šid) – Crvena zvezda (Novi Sad) 1:3, Radnički (Sremska Mitrovica) – Odžaci 0:1, Bačka 1901 (Subotica) – Cement (Beočin) 0:2, Radnički...

Prva liga

Rezultati 4. kola: TSC (Bačka Topola) – Proleter (Novi Sad) 1:0, Jagodina – Radnički 1923 (Kragujevac) 0:3, Sinđelić (Beograd) – Novi Pazar 0:0. Bežanija (Beograd) – Radnički (Pirot) 1:0, Budućnost (Dobanovci) – Sloboda (Užice) 1:0, ČSK Pivara (Čelarevo) – Teleoptik...

PRATITE NAS

10,067FanovaLajkuj
555PratilacaZaprati
0PretplatniciPretplatite se