Prva liga

Rezultat 23. kola: Inđija – Novi Pazar 2:0. Ranije su igrali: Proleter (Novi Sad) – Metalac (Gornji Milanovac) 2:3, Temnić 1924 (Varvarin) – Jagodina 4:2, Sloboda (Užice) – Sinđelić (Beograd) 1:0, Teleoptik (Zemun) – Radnički 1923 (Kragujevac) 2:2 Dinamo (Vranje) –...
video

U čast Duška Tomića (Video)

Na stadionu u Borkovačkoj dolini u Rumi su gostovali veterani "Crvene zvezde" koji su odigrali meč protiv domaće ekipe "Slovena". Ova utakmica je odigrana u čast preminulog Duška Tomića sportske legende Rume koji je...

Opštinska liga Šid

Rezultati 15. kola: Obilić 1993 (Kukujevci) – Napredak (Vašica) 4:0, Sremac (Berkasovo) – Jedinstvo (Ljuba) 4:0, Jedinstvo (Morović) – Omladinac (Batrovci) 4:2, Jednota (Šid) – OFK Bingula 4:0, Erdevik 2017 – OFK Bačinci 4:0, Sinđelić (Gibarac) – Graničar (Jamena) 4:1. 1....

Opštinska liga Inđija – Stara Pazova – Irig

Rezultati 12. kola: Car Uroš (Jazak) – Sloga (Krnješevci) 1:2, Fruškogorac (Krčedin) – Dunav (Novi Slankamen) 4:1, Planinac (Rivica) – Radnički (Irig) 0:1, Borac (Jarkovci) – Krušedol 0:7, Sloga (Maradik) – ČSK (Čortanovci) 1:2. 1. Krušedol 29 2. ČSK 28 ...

Opštinska liga Ruma – Irig

Rezultati 15. kola: Graničar (Grabovci) – 27. oktobar 4:1, Sremac (Dobrinci) – Vojvodina (Neradin) 4:0, Jedinstvo (Ruma) – Borac (Stejanovci) 7:0, Polet (Nikinci) – Jedinstvo (Kraljevci) 4.1, Fruškogorac (Mali Radinci) – Sloga (Voganj) 3:4. Nije odigrana utakmica: Jedinstvo (Platičevo) – Mladost...

GFL Sremska Mitrovica – Drugi razred

Rezultati 9. kola: Srem (Sremska Mitrovica) – Sremac 4:0, Poletarac (Laćarak) – Borac (Radenković) 5:1. Slobodni su bili: Trgovački i Zmaj. 1. Srem 12 2. Trgovački 11 3. Sremac 11 4. Zmaj 10 5. Poletarac 9 6. Borac...

GFL Sremska Mitrovica – Prvi razred

Rezultati 9. kola: Srem (Sremska Rača) – Planinac (Ležimir) 1:1, Napredak (Šuljam) – BSK (Bešenovo) 0:3, Noćaj – Sloga (Zasavica) 3:1, Borac (Veliki Radinci) slobodan. 1. BSK 20 2. Srem 17 3. Planinac 11 4. Sloga (Z) 11 5. Noćaj 8 6. Borac (VR)...

Opštinska liga Pećinci

Rezultati 10. kola: Lovac (Karlovčić) – Mladost 1935 (Prhovo) 2:1, Hajduk 1932 (Šimanovci) – Vitez (Subotište) 7:0, Sloven (Sibač) – Kameni (Ašanja) 1:2, Šumar (Ogar) – Sremac (Deč) 2:0. 1. Hajduk 1932 27 2. Šumar 24 3. Mladost 1935 21 4. Kameni...

Međuopštinska liga Srem

Rezultati 22. kola: Fruškogorac (Manđelos) – Napredak (Žarkovci) 1:1, Donji Petrovci – Sloga (Čalma) 6:0, Graničar (Obrež) – Graničar (Kuzmin) 3:0, OFK Bikić – Mitros (Sremska Mitrovica) 2:1, Polet (Novi Karlovci) – Hajduk (Višnjićevo) 1:0, OFK Brestač – OFK Zeka...

Sremska liga

Rezultati 23. kola: Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Borac (Martinci) 5:0, Sloven (Ruma) – Budućnost (Salaš Noćajski) 0:0, Partizan (Vitojevci) – Jadran (Golubinci) 1:0, Železničar (Inđija) – PSK (Putinci) 4:0, Ljukovo – Rudar (Vrdnik) 1:0, Hrtkovci – Sloboda (Donji Tovarnik) 2:4, Borac...

PRATITE NAS

10,067FanovaLajkuj
490PratilacaZaprati
0PretplatniciPretplatite se
VINARIJA MOLOVIN