Opštinska liga Šid

Rezultati 19. kola: Omladinac (Batrovci) – Napredak (Vašica) 1:2, Jedinstvo (Ljuba) – OFK Bingfula 2:1, Obilić 19932 (Kukujevci) – OFK Bačinci 2:1, Sremac (Berkasovo) – Graničar 1:2, Jedinstvo (Morović) – Sinđelić (Gibarac) 4:4, Jednota (Šid) – Erdevik 2017 0:2. Obilić 1993...

GFL Sremska Mitrovica “Roda” – Drugi razred

Rezultati 13. kola: Borac (Radenković) – Sremac (Jarak) 4:4, Trgovački (Sremska Mitrovica) – Srem (Sremnska Mitrovica) 4:1, Poleterac (laćarak) – Zmaj (Noćaj) 5:1. Trgovački 20 Srem 18 Poletarac 15 Zmaj 13 Sremac 12 Borac 2

GFL Sremska Mitrovica “Roda” – Prvi razred

Rezultati 13. kola: BSK (Bešenovo) – Sloga (zasavica) 7:1, Borac (Veliki Radinci) – Noćaj 8:3, Napredak (Šuljam) – Srem (Sremska rača) 5:4, Planinac (Ležimir) je bio slobodan. BSK 29 Srem 17 Sloga 17 Planinac 14 Noćaj 11 Borac 10 ...

Opštinska liga Inđija – Stara Pazova – Irig

Rezultati 16. kola: Car Uroš (Jazak) – Radnički (Irig) 1:2, Dunav (Novi Slankamen) - Krušedol 1:2, Sloga (Krnješevci) – ČSK (Čortanivci) 0:3, Fruškogorac (Krčedin) – Sloga (maradik) 1:2, Planinac (Rivica) – Borac (jarkovci) 2:0. Krušedol 41 ČSK 40 Sloga (K)...

Opštinska liga Ruma – Irig

Rezultati 19. kola: Borac (Stejanovci) – 27. oktobar (šatrinci) 6:0, Vojvodina (Neradin) – Jedinstvo (Kraljevci) prekid pri rezultatu 3:7, Graničar (Grabovci) – Sloga (Voganj) 0:0, Sremac (Dobrinci) – Mladost (Pavlovci) 4:0, Jedinstvo (Ruma) – Jedinstvo (Platičevo) 2.1, Polet (Nikinci) -...

Opštinska liga Pećinci

Rezultati 14. kola: Lovac (Karlovčić) – Kameni (Ašanja) 7:2, Vitez (Subotište) – Sremac (Deč) 3:0, Mladost 1935 (Prhoivo) – Šumar (Ogar) 0:2, Hajduk 1932 (Šimanovci) – Sloven (Sibač) 4:2. Šumar 36 Hajduk 1932 36 Mladost 1935 28 Lovac 19 kameni 18 Sremac 16 Vitez 11 Sloven...

Međuopštinska liga Srem

Rezultati 26. kola: Fruškogorac (Manđelos) – Graničar (Kuzmin) 3:0, Sloga (Čalma) – Mitros (Sremska Mitrovica) 2:0, Napredak (Žarkovci) – Hajduk (Višnjićevo) 0:1, Donji Petrovci – OFK Zeka Buljubaša (Ravnje) 3:2, OFK Bikić (Bikić Dol) – Fruška gora (Ruma) 3:1, Polet...

Sremska liga

Rezultati 28. kola: Prvi maj (Ruma) – Sloven (Ruma) 1:2, Rudar (Vrdnik) – Jadran (Golubinci) 11:0. Borac (Martinci) – Hrtkovci 3:0, službeni rezultat, Graničar (Adaševci) – Železničar (Inđija) 0:1, Borac (Klenak) – Ljukovo 4:1, Napredak (Popinci) – Partizan (Vitojevci) 3;2, Sloboda...

Vojvođanska liga Jug

Rezultati 28. kola: OFK Slavija (Novi Sad) – Jedinstvo (Stara Pazova)1:2, Hajduk (Č) – Sloga (Temerin) 4:3, Hajduk (Divoš) – Indeks (Novi Sad) 4:1, Borac (Šajkaš) – Sloga (Erdevik) 2:0, LSK (Laćarak) – Borac (Novi Sad) 5:0, Jugović (Kać) –...

Prva liga

Rezultati 28. kola: Novi Pazar – Bežanija (Beograd) 1:1, Jagodina – Budućnost (Dobanovci) 1:1, Teleoptik (Zemun) – Radnički (Pirot) 2:1, Sinđelić (Beograd) – Dinamo (Vranje) 1:3, Radnički 1923 (Kragujevac) – Proleter (Novi Sad) 1:3, ČSK Pivara (Čelarevo) – Metalac (Gornji...

PRATITE NAS

10,067FanovaLajkuj
498PratilacaZaprati
0PretplatniciPretplatite se
VINARIJA MOLOVIN