Autori Objave od Gordana Miščević

Gordana Miščević

4206 OBJAVE 0 KOMENTARA

“Usvajamo znanje za školu i život”

Srednja stručna škola "Branko Radičević" iz Rume sutra će održati konferenciju povodom završetka projekta "Usvajamo znanje za školu i život". Reč je o projektu...

Treća pobeda Rumljana (Video)

U okviru 5. kola Vojvođanske lige grupa Jug fudbaleri “Prvog maja” iz Rume su na svom terenu dočekali ekipu “Jedinstva” iz Stare Pazove. Rumljani...

Pobeda zeleno-belih u derbiju

Derbi osmog kola Prve lige između "Inđije" i "Bežanije" je potpuno opravdao očekivanja. Na gostovanju u Beogradu minimalna pobeda zeleno-belih, jedini pogodak je postigao...

Od mašte do režije (Video)

Bavljenje režijom nije jednostavno zanimanje, čak ni za veterane u tom poslu, ali za Mitrovčanina Dimitrija Krstajića, to je najpre ljubav, pa sve ostalo....

Opštinska liga Inđija – Stara Pazovca – Irig

Rezultati 3. kola: Sloga (Krnješevci) – Borac (Jarkovci) 2:0, Sloga (Maradik) – Radnički (Irig) 1:1, Planinac (Rivica) – Car Uroš (Jazak) 0:2, Fruškogorac (Krčedin) – Dunav (Novi Slankamen)...

Opštinska liga Ruma – Irig

Rezultati 4. kola: Jedinstvo (Kraljevci) – Hrtkovci 0:6, Vojvodina (Neradin) – Fruškogorac (Veliki Radinci) 1:1, Polet (Nikinci) – Jedinstvo (Ruma) 1:1, Borac (Stejanovci) – Jedinstvo (Platičevo) 3:2, 27. oktobar...

Gradska liga Sremska Mitrovica

Rezultati 4. kola: Noćaj – Sloboda (Šašinci) 0:2, Planinac (Ležimir) – Sloga 1:2, Trgovački (Sremska Mitrovica) – Srem (Sremska Mitrovica) 2:1, Zmaj (Noćaj) – Borac (Radenković) 1:1, Graničar (Kuzmin)...

Opštinska liga Šid

Rezultati 4. kola: OFK Bačinci – Omladinac (Batrovci) 3:0, Sinđelić (Gibarac) – Erdevik 2017 2:1, OFK Bingula – Jednota (Šid) 0:4, Napredak (Vašica) – Borac 7:0, Sremac (Berkasovo) –...

Opštinska liga Pećinci

Rezultati 2. kola: Srem (Sremski Mihaljevci) – OFK Brestač 3:2, Kameni (Ašanja) – Sremac (Deč) 2:5, Vitez (Subotište) – Hajduk 1932 (Šimanovci) 3:1, Mladost 1935 (Prhovo) – Lovac...

Međuopštinska liga Srem

Rezultati 5. kola: Sloga (Voganj) – Mladost (Buđanovci) 3:0, Donji Srem 2015 (Pećinci) – Graničar (Obrež) 1:0, Sloga (Čalma) – OFK Zeka Buljubaša (Ravnje) 2:4, BSK (Bešenovo) –...