Deveti poraz Rumljana (Video)

Pred oko 200 gledalaca I po prijatnom vremenu za igru domaći nisu uspeli da iznenade lidera Srpske lige grupa Vojvodina ekipu “Železničara” iz Pančeva. Gosti su poveli u 17 minutu preko kapitena Kovačević, a rezultatom 0-1 se otišlo na odmor. U drugom delu domaćin je pokušavao da dođe do gola gostiju, ali bezuspešno. U 59 minutu 0-2, Kovačević postiže svoj drugi gol na meču. U 84 minutu penala za domaćina, Krstić je siguran sa bele tačke I na kraju se ispostavilo da je ovo bio I konačan rezultat 1-2 za “Železničar”

“Koristim još jednom priliku da čestitam igračima na pobedi i nova tri boda, sasvim zasluženo na današnjoj utakmici”, rekao je Jevrić

Trener domaćih je čestitao gostima na pobedi I osvrnuo se na razloge poraza

“Jednostavno minus faza, lako primamo golove, teško dajemo, nadam se da ćemo to u narednom periodu ispraviti”, izjavio je trener Rumljana Blanuša

U poslednjem kolu Rumljani gostuju u Prigrevici ekipi “Bratstva 1946”, a zatim sledi zimska pauza koja će trajati do polovine marta 2020 godine