Poraz na domaćem terenu (Video)

Gosti iz Zrenjanina su bolje otvorili meč i preko Avdića poveli 0-1, na 0-2 je povisio Ćirić u 26 minutu evrogolom, a ovim rezultatom se otišlo na odmor. U drugom delu domaćin je pokušavao da smanji prednost Zrenjaninaca, ali nisu uspeli u tome. U 60 minutu Avdić postiže svoj drugi pogodak na meču, a treći za goste. Počasni gol za domaćina je postigao Glišić. Konačan rezultat 1-3 i sva tri boda su otišla za Zrenjanin

“Poslednje dve sezone ovde nismo uzeli bod, sad smo na vreme dali golove i moram biti zadovoljan”, rekao je trener Kandić

Trener domaćih crveno-belih sa Hesne je svestan da su loše odigrali ovaj meč i nada se da će se što pre vratiti na pobednički kolosek

“Nismo ispoštovali ništa od dogovorenog iz svlačionice, prvi put mogu biti ljut na svoje igrače”, rekao je Kovačević trener mitrovačkog “Radničkog”

U narednom kolu Mitrovčane očekuje “sremski derbi”  pošto u nedelju gostuju u Rumi ekipi “Prvog maja”