Tri boda za “Podrinje” (Video)

Pred oko 300 gledalaca viđen je dobar fudbal i pet golova. Sve je dobro počelo za domaće. Deseti minut posle sjajne akcije Trebovac dovodi “Podrinje” u vođstvo. U 35 minutu je bilo 2-0, korner za domaćina, a najviši u skoku je bio Radovanović. Do kraja poluvremena Jovanović je smanjio prednost “Podrinja” na 2-1. U drugom delu poluvremenu došlo je i do prekida meča zbog nevremena. Posle pauze od 15 minuta utakmica je nastavljena, a viđena su još dva pogotka u mreži gostiju. U 81 Vukotić 3-1, a u 89 minutu Stanić postavlja konačnih 4-1 za “Podrinje”

“Ekipa iz Belegiša je imala ozbiljne napade, mislim da smo na kraju ipak pokazali da smo kvalitetniji rival”, izjavio je trener “Podrinja” Željko Milošević

Trener gostujuće ekipe je čestitao domaćinu na pobedi, bolje su otvorili meč i na kraju zasluženo slavili

“Čestitam ekipi “Podrinja” na pobedi, a mi se okrećemo narednoj utakmici kada na svom terenu dočekujemo fudbalere iz Stare Pazove”, rekao je trener “Podunavca” Vranić

U narednom kolu “Podrinje” gostuje u Boečinu ekipi “Cementa”, dok “Podunavac” na svom terenu dočekuje fudbalere “Jedinstva” iz Stare Pazove