Prva pobeda rumskog “Prvog maja” (Video)

Četvrti minut 1-0 za Rumljane, Krstić sjajno šutira sa nekih dvadesetak metara i Vojvodić je nemoćan. U 27 minutu je već bilo 2-0, kapiten Radišić je siguran sa bele tačke, ovim rezultatom se otišlo na odmor. U drugom delu gosti atatkuju na gol domaćih i u 62 minutu smanjuje na 2-1, Erdeljan postiže pogodak iz kaznenog udarca. Do kraja meča rezultat je ostao nepromenjen tako da su sva tri boda ostala u Rumi

“Bila je teška utakmica, otvorili smo dobro meč, nadam se da će biti još bolje u nastavku prvenstva”, rekao je golman “prvomajaca” Matija Šegavac

Šef stručnog štaba Rumljana je pohvalio svoju ekipu koja je ispoštovala dogovor iz svlačionice

“Važnost utakmice je bila velika, posle primljenog gola smo se fokusirali na odbranu i dobro smo to odradili”, izjavio je trener “Prvog maja” Blanuša

Jedan od boljih pojedinaca iz Bečeja se zahvalio Rumljanima na fer i korektnom meču koji su pružili

“Iz poraza se uči, loše smo ušli u utakmicu, nadam se boljim izdanjima naše ekipe u narednim mečevima”, rekao je kapiten Bečejaca Dabižljević

U narednom kolu Rumljani gostuju u Perlezu, a zatim na svom terenu dočekuju ekipu iz Vršca