Poraz zeleno-belih na domaćem terenu (Video)

Drugi minut penal za goste iz Novog Sada, siguran sa bele tačke je bio Novaković i doveo “Proleter” u vođstvo. Desetak minuta pred poluvreme Bosančić je sjajno proigrao Milosavljeva koji poravnava rezultat na 1-1. U drugom delu zeleno-beli su imali više od igre, ali nisu uspeli da opasnije ugroze gol Petrića. U 70 minutu Jovanović šutira sa nekih dvadesetak metara i pogađa ugao gola Inđinčana za 1-2. Do kraja meča rezultat je ostao nepromenjen i sva tri boda su otišla za Novi Sad

“Nadam se da ćemo sad krenuti ulaznom putanjom, mnogo smo se mučili, mnogo smo radili, čestitam mojim igračima na fenomenalno odigranom drugom poluvremenu”, izjavio je trener gostiju Milić

Šef stručnog štaba Inđinčana je čestitao gostima na pobedi, ali i pohvalio svoje igrače uprkos porazu

“Teško nam je pao ovaj poraz, moji igrači su po ko zna koji put pokazali karakter, ali to nije nažalost bilo dovoljno da osvojimo sva tri boda”, rekao je šef stručnog štaba zeleno-belih Srđan Blagojević

Sada sledi pauza u prvenstvu zbog obaveza reprezentacije, a zeleno-bele posle pauze očekuju teško gostovanje u Beogradu ekipi “Crvene zvezde”