Rezultati utakmica i stanje na tabelama

Preuzeta fotografija

Prva liga

 

Rezultati 8. kola:

Inđija – Bečej 1918 3:1,

Radnički 1923 (Kragujevac) – Zlatibor (Čajetina) 0:2,

Teleoptik (Zemun) – OFK Žarkovo (Beograd) 2:1,

Sloboda (Užice) – Metalac (Gornji Milanovac) 0:2,

Bežanija (Beograd) – Budućnost (Dobanovci) 2:0.

Novi Pazar – Sinđelić (Beograd) 0:1,

Borac (Čačak) – Javor (Ivanjica) 1:1,

Trajal (Kruševac) – TSC (Bačka Topola) 0:0.

  1. Inđija 22

2- Zlatibor 19

  1. Sinđelić 18
  2. Bežanija 16
  3. Javor 15
  4. Metalac 11
  5. TSC 10
  6. Radnički 1923 10
  7. Budućnost 9
  8. Teleoptik 9
  9. OFK Žarkovo 8
  10. Borac 7
  11. Trajal 6
  12. Bečej 1918 6
  13. Novi Pazar 4
  14. Sloboda 2

 

Vojvođanska liga – Jug

 

Rezultati 6. kola:

Sloga (Erdevik) – Jedinstvo (Stara Pazova) 4:0,

Podrinje (Mačvanska Mitrovica) – Hajduk (Divoš) 1:0,

Podunavac (Belegiš) – LSK (Laćarak) 4:0,

Borac (Šajkaš) – Sloga (Temerin) 3:0,

OFK Jugović (Kać) – Hajduk (Beška) 1:0,

Hajduk (Čurug) – Radnički (Šid) 1:6,

Tatra (Kisač) – Sremac (Vojka) 0:0,

Prvi maj slobodan.

  1. Jugović 15
  2. Borac (Š) 14
  3. Podrinje 11
  4. Sremac 11
  5. Sloga (E) 10
  6. Prvi maj 9
  7. Tatra 8
  8. Podunavac 7
  9. Hajduk (B) 7
  10. Sloga (T) 7
  11. Jedinstvo 7
  12. LSK 7
  13. Hajduk (D) 3
  14. Radnički (Š) 3
  15. Hajduk (Č) 0

 

Sremska liga

Rezultat 6. kola:

Sloven (Ruma) – Graničar (Adaševci) 0:0

Borac (Martinci) – Polet (Novi Karlovci) 0:2,

Jadran (Golubinci) – Kupinovo 4:0,

Budućnost (Salaš Noćajski) – Rudar (Vrdnik) 1:3,

Borac (Klenak) – Železničar (Inđija) 1:2,

Napredak (Popinci) – Partizan (Vitojevci) 1:4,

Ljukovo – Donji Petrovci 1:0,

Sloboda (Donji Tovarnik) – PSK Putinci 3:1.

  1. Sloboda 18
  2. Partizan 16
  3. Železničar 14
  4. Donji Petrovci 12
  5. PSK 12
  6. Rudar 11
  7. Jadran 11
  8. Ljukovo 10
  9. Borac (M) 6
  10. Borac (K) 6
  11. Sloven 5
  12. Budućnost 4
  13. Polet 4
  14. Graničar 4
  15. Napredak 3
  16. Kupinovo 3

 

Međuopštinska liga Srem

 Rezultati 6. kola:

Mladost (Buđanovci) – Fruška gora (Ruma) 0:7,

Šumar (Ogar) – OFK Bikić (Bikić Dol) 0:2,

Obilić (Kukujevci) – Krušedol 1:0,

Mitros (Sremska Mitrovica) – Hajduk (Višnjićevo) 3:1,

Fruškogorac (Manđelos) – Napredak (Žarkovac) 1:4,

OFK Zeka (Zeka Buljubaša) – BSK (Bešenovo) 1:2,

Graničar (Obrež) – Sloga (Čalma) gosti se nisu pojavili na terenu,

Sloga (Voganj) – Donji Srem 2015 (Pećinci) 1:1.

  1. Donji Srem 2015 16
  2. OFK Bikić 13
  3. Graničar 12
  4. Sloga (V) 11
  5. Obilić 1993 11
  6. Hajduk 10
  7. Fruška gora 9
  8. Napredak 9
  9. Krušedol 9
  10. Mitros 9
  11. BSK 8
  12. Šumar 7
  13. OFK Zeka Buljubaša 6
  14. Fruškogorac 4
  15. Mladost 1
  16. Sloga (Č) 0

 

Gradska fudbalska liga Sremska Mitrovica

Rezultati 5. kola:

Borac (Veliki Radinci) – Noćaj 3:1,

Poleterac (Laćarak) – Srem (Sremska Rača) 3:2,

Borac (Radenković) – Graničar 2:2,

Srem (Sremska Mitrovica) – Ztmaj (Noćaj) 2:2,

Sloga (Zasavica) – Trgovački (Sremska Mitrovica) 1:0,

Sloboda (Šašinci) – Planinac 0:2.

  1. Sloga 13
  2. Graničar 10
  3. Trgovački 10
  4. Sloboda 9
  5. Srem (SR) 9
  6. Planinac 8
  7. Borac (VR) 7
  8. Zmaj 6
  9. Poletarac 5
  10. Srem (SM) 3
  11. Borac (R) 2
  12. Noćaj 0

 

Opštinska liga Ruma – Irig

 Rezultati 5. kola:

Graničar (Grabovci) – Jedinstvo (Kraljevci) 5:0,

Jedinstvo (Platičevo) – 27. oktobar (Šatronci) 5:0,

Sremac (Dobrinci) – Borac (Stewjanovci) 4:2,

Fruškogorac (Mali Radinci) – Polet (Nikinci) 2:0,

Hrtkovci – Vojvodina (Neradin) 3:1,

Jedinstvo (Ruma) slobodno.

  1. Sremac 12
  2. Borac 12
  3. Fruškogorac 11
  4. Jedinstvo (P) 7
  5. Hrtkovci 7
  6. Jedinstvo (R) 6
  7. 27. oktobar 6
  8. Polet 5
  9. Graničar 3
  10. Vojvodina 1
  11. Jedinstvo (K) 0

 

Opštinska liga Pećinci

 Rezultati 3. kola:

Hajduk 1932 (Šimanovci) – Mladost 1935 (Prhovo) 1:5,

Sremac (Deč) – Vitez (Subotište) 6:0,

OFK Brestač – Kameni (Ašanja) 6:2,

Sloven (Sibač) – Srem (Sremski Mihaljevci) 1:2,

Lovac (Karlovčić) slobodan.

  1. Sremac 9
  2. Lovac 6
  3. OFK Brestač 6
  4. Srem 6
  5. Mladost 1935 3
  6. Hajduk 1932 3
  7. Vitez 3
  8. Sloven 0
  9. Kameni 0

 

Opštinska liga Inđija – Stara Pazova – Irig

 Rezultati 4. kola:

Car Uroš (Jazak) – Fruškogorac (Krčedin) 4:1,

Radnički (Irig) – Planinac (Rivica) 3:0,

Borac (Jarkovci) – Sloga (Maradik) 2:2,

ČSK (Čortanovci) – Sloga (Krnješevci) 5:1,

Dunav (Novi Slankamen) slobodan.

  1. Car Uroš 12
  2. Dunav 9
  3. Radnički 8
  4. ČSK 5
  5. Fruškogorac 3
  6. Sloga (K) 3
  7. Borac 2
  8. Sloga (M) 2
  9. Planinac 0

 

 Opštinska liga Šid

 

Rezultati 5. kola:

Jedinstvo (Lj) – Napredak 2:1,

Jedinstvo (M) – Sremac 2:5,

Jednota – Graničar 5:1,

Erdevik 2017 – OFK BIngula 3:1,

Omladinac (B) – Sinđelić 3:2,

Borac – OFK Bačinci 1:6.

  1. Jednota 15
  2. Sremac 15
  3. Erdevik 2017 12
  4. Jedinstvo (Lj) 8
  5. OFK Bačinci 7
  6. Omladinac (B) 6
  7. Graničar 5
  8. Napredak 4
  9. Sinđelić 4
  10. Jedinstvo (M) 4
  11. OFK Bingula 3
  12. Borac 0