Remi zeleno-belih

Na gradskom stadionu u Inđiji, pred oko 600 gledalaca, fudbaleri Inđije odigrali su utakmicu 18. kola Prve lige Srbije. Gostujuća ekipa “Sinđelića” stigla je juče iz Beograda. Prvo poluvreme utakmice završeno je bez pogodaka. Borbenost oba tima koja je viđena u prvih 45. minuta, nastavljena je i u drugom delu. Bolji na startu drugog poluvremena bili su domaćini, koji su 52. minutu utakmice postigli prvi gol. Strelac prvog gola, za zasluženih 1:0, bio je Lemajić. Fudbaleri Inđije ostali su u 77. minutu sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton i isključenje dodeljeno Simunoviću. Posle očekivanog pritiska gostiju koji je usledio, u 89. minutu gol za izjednačenje postigao je Vukčević. U sudijskoj nadoknadi, drugi crveni karton na utakmici dodeljen je golmanu “Sinđelića”. Kako su gosti izvršili sve tri izmene, na gol je stao strelac prvog gola za Beograđane Vukčevič, ali do kraja meča nije imao pravog posla. Konačno, utakmica je završena nerešenim rezultatom 1:1.