FK Graničar 1924 – FK Hrtkovci

Fudbalski klub “Graničar 1924” iz Adaševaca biće domaćin utakmice 17. kola Prve Sremske lige. U nedelju, 19. marta, od 14 časova i 30 minuta na svom terenu dočekuju ekipu fudbalskog kluba “Hrtkovci”.

Fudbalere “Graničara 1924” iz Adaševaca u nedelju očekuje druga utakmica prolećnog dela prvenstva. U prvom kolu druge polusezone Adaševčani su u duelu sa iskusnom ekipom “Napretka” iz Popinaca osvoijili 1 bod pošto je utakmica završena nerešenim rezultatom 2:2. Fudbaleri “Graničara” danas su odradili poslednji trening pred utakmicu koju će u nedelju odigrati na svom terenu.

Adaševčani su u 16 odigranih utakmica ove sezone ostvarili 7 pobeda, u 6 mečeva su poraženi dok su u 3 utakmice bili rezultatski izjednačeni sa protivnikom. Trenutno se nalaze na 8. mestu na tabeli, sa 24 osvojena boda. Ovonedeljni protivnik iz Hrtkovaca nalazi se na 12. mestu na tabeli sa 3 boda zaostatka u odnosu na domaću ekipu “Graničara”.

Meč 17. kola Prve sremske lige odigraće se na stadionu “Graničara” u Adaševcima u nedelju, 19. marta. Početak susreta zakazan je za 14 časova i 30 minuta.