Rezultati 14. kola

Preuzeta fotografija

PRVA LIGA
Rezultati 14 kola: BEOGRAD: OFK Beograd – Radnički 0:1, INĐIJA: Inđija – BSK 3:1, ČELAREVO: ČSK Pivara – OFK Odžaci 2:1, JAGODINA: Jagodina – Zemun 1:2, BEOGRAD: Sinđelić – Kolubara 1:1, DOBANOVCI: Budućnost – Proleter 1:1, VRANJE: Dinamo – Sloboda 1:0, BEŽANIJA: Bežanija – Mačva 2:0.
1. Mačva 34
2. Sloboda 28
3. Radnički 26
4. ČSK Pivara 24
5. Proleter 21
6. Zemun 20
7. Budućnost 19
8. Inđija 18
9. Bežanija 16
10. Dinamo 16
11. Sinđelić 15
12. Jagodina 15
13. OFK Odžaaci 14
14. BSK Borča 14
15. Kolubara 13
16. OFK Beograd 7

 

SRPSKA LIGA – VOJVODINA
Rezultati 14. kola: NOVI BANOVCI: Omladinac – Bačka 1901 2:1, PRIGREVICA: Bratstvo 1946 – Železničar 4:0, ŠID: Radnički – Radnički (SM) 1:2, TEMERIN: Sloga – TSC 1:1, BEOČIN: Cement – Radnički (Z) 5:2, STARI BANOVCI: Dunav – Crvena zvezda 2:1, SAKULE: Borac – Radnički (NP) 1:2.
1. Bratstvo 1946 30
2. Omladinac 30
3. Dunav 27
4. Borac (S) 22
5. Bačka 1901 21
6. Radnički (SM) 19
7. Vršac 19
8. TSC 18
9. Cement 16
10. Sloga 13
11. Radnički (NP) 13
12. Železničar 12
13. Radnički (Š) 11
14. 14 Radnički (Z) 9
15. Crvena zvezda 8

 

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG
Rezultati 14. kola: VOJKA: Sremac – Indeks 1:2, ŽABALJ: ŽSK – Mladost 0:5, ERDEVIK: Sloga – SOFEKS 0:0, VETERNIK: Veternik – Borac 2:0, NOVI SAD: Kabel – Jedinstvo 1:0, LAČARAK: LSK – Slavija 1:1, SRBOBRAN: Hajduk (Č) – Podunavac 1:1, KUPINOVO: Kupinovo – Hajduk (B) 3:0.
1. Mladost 35
2. Kabel 31
3. Hajduk (Č) 30
4. Podunavac 28
5. Sremac 27
6. Sloga 24
7. Indeks 24
8. LSK 23
9. Jedinstvo 20
10. Kupinovo 19
11. Slavija 15
12. SOFEKS 14
13. Borac 11
14. Veternik 9
15. Hajduk (B) 8
16. ŽSK 0

 

SREMSKA LIGA

Rezultati 14. kola: VITOJEVCI: Partizan – Budućnost 0:1, RUMA: Sloven – Rudar 5:1, SREMSKA MITROVICA: Mitros – Graničar 1923 2:3, MAČVANSKA MITROVICA: Podrinje – Napredak 4:0, HRTKOVCI: Hrtkovci – Prvi maj 2:1, DONJI TOVARNIK: Sloboda – Borac 2:0, GOLUBINCI: Jadran – Donji Petrovci 7:1, LJUKOVO: Ljukovo – Hajduk 1:2.
1. Podrinje 27
2. Hajduk 27
3. Budućnost 27
4. Prvi maj 25
5. Jadran 25
6. Sloboda 24
7. Ljukovo 23
8. Graničar 1923 22
9. Napredak 21
10. Sloven 21
11. Borac 18
12. Partizan 16
13. Hrtkovci 15
14. Rudar 15
15. Mitros 13
16. Donji Petrovci 3

 

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM
Rezultati 14. kola: OBREŽ: Graničar – Železničar 0:5. BUĐANOVCI: Mladost – Omladinac 2:2, RAVNJE: Zeka Buljubaša – Borac (M) 2:1, MOROVIĆ: Jedinstvo – Obilić 1993 1:3, PUTINCI: PSK – Napredak (Ž) 1:1, BRESTAČ: OFK Brestač – Hajduk (V) 1:2, KUZMIN: Graničar – Jedinstvo (P) 5:0.
1. Železničar 40
2. Borac 30
3. PSK 26
4. Hajduk 25
5. Fruškogorac 25
6. OFK Brestač 25
7. Sloga 23
8. Graničar (K) 20
9. Zeka Buljubaša 19
10. Mladost 17
11. Obilić 1993 16
12. Jedinstvo (M) 15
13. Graničar (O) 14
14. Napredak 13
15. Omladinac 11

OFL RUMA – IRIG
Rezultati 13. kola: RUMA: Fruška gora – 27. oktobar 4:1, STAJANOVCI: Borac – Jedinstvo (K) 2:1, JAZAK: Car Uroš – Fruškogorac 4:4, NERADIN: Vojvodina – Sremac 3:0, NIKINCI: Polet – Sloga 3:0, RUMA: Jedinstvo – Graničar 3:0, RIVICA: Planinac – S.V Radnički 1:0.
1. Jedinstvo (R) 27
2. Fruška gora 24
3. Graničar 24
4. Sremac 24
5. Vojvodina 23
6. S.V Radnički 22
7. Polet 20
8. Planinac 20
9. Fruškogorac 20
10. 27. oktobar 16
11. Car Uroš 14
12. Sloga 7
13. Borac 7
14. Jedinstvo (K) 6