Rezultati 9. kola

Preuzeta fotografija

PRVA LIGA

Rezultati 9. kola: subota, 8 oktobar, ŠABAC: Mačva – Sinđelić 3:0, JAGODINA: Jagodina – Inđija 0:2, UŽICE: Sloboda – ČSK Pivara 4:2, NOVI SAD: Proleter – OFK Odžaci 1:0, ZEMUN: Zemun – BSK 0:0, PIROT: Radnički – Kolubara 1:0, VRANJE: Dinamo – Budućnost 1:2, BEOGRAD: Bežanija – OFK Beograd, igra se 10. oktobra.
1. Mačva 22
2. ČSK Pivara 18
3. Sloboda 18
4. Radnički 15
5. Budućnost 14
6. Sinđelić 13
7. BSK 13
8. Jagodina 12
9. OFK Odžaci 10
10. Proleter 10
11. Zemun 9
12. Bežanija 8
13. Inđija 8
14. Dinamo 7
15. OFK Beograd 6
16. Kolubara 5

SRPSKA LIGA – VOJVODINA

Rezultati 9. kola: subota, 8. oktobar, VRŠAC: Vršac – Omladinac 2:1, NOVA PAZOVA: Radnički – Radnički (Š) 0:1, NOVI SAD: Crvena zvezda – Bratstvo 1946 0:0, ZRENJANIN: Radnički – Železničar 0:1, BAČKA TOPOLA: TSC – Radnički (SM) 2:0, SAKULE: Borac – Sloga, STARI BANOVCI: Dunav – Cement 1:0.
1. Bratstvo 20
2. Dunav 20
3. Omladinac 18
4. Borac 16
5. Radnički (SM) 14
6. Bačka 1901 13
7. Vršac 12
8. Železničar 10
9. TSC 10
10. Radnički (Š) 10
11. Cement 8
12. Radnički (NP) 7
13. Radnički (ZR) 6
14. Sloga 5
15. Crvena zvezda 5

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Rezultati 9. kola subota, 8. oktobar, ŽABALJ: ŽSK – Kabel 0:2, VOJKA: Sremac – LSK, 1:0 BAČKI JARAK: Mladost – Jedinstvo 4:1, NOVI SAD: Slavija – Borac 0:0, FUTOG: Sofeks – Hajduk (B) 3:0, BELEGIŠ: Podunavac – Kupinovo 3:4, ČURUG: Hajduk – Sloga 2:1, NOVI SAD: Indeks – Veternik 3:2.
1. Hajduk (Č) 25
2. Sremac 20
3. Mladost 20
4. Kabal 19
5 LSK 19
6. Sloga 18
7. Podunavac 17
8. Indeks 14
9. Kupino 12
10. Jedinstvo 11
11. Slavija 8
12. Borac 8
13. Hajduk (B) 7
14. Sofeks 6
15. Veternik 3
16. ŽSK 0

SREMSKA LIGA

Rezultati 9. kola: subota, 8. oktobar, SREMSKA MITROVICA: Mitros – Jadran 1:0, VRDNIK: Rudar – Borac (K) 1:0, MAČVANSKA MITROVICA: Podrinje – Sloven 0:0, DONJI PETROVCI: Donji Petrovci – Budućnost 1:0, POPINCI: Napredak – Sloboda 3:1, DIVOŠ: Hajduk – Prvi maj 0:0, ADAŠEVCI: Graničar – Partizan 2:1, LJUKOVO: Ljukovo – Hrtkovci 5:4.
1. Ljukovo 19
2. Podrinje 18
3. Prvi maj 17
4. Budućnost 16
5. Napredak 16
6 Jadran 15
7. Graničar 15
8. Rudar 15
9. Hajduk 14
10. Borac 13
11. Sloboda 12
12. Partizan 10
13. Mitros 10
14. Sloven 10
15. Hrtkovci 6
16. Donji Petrovci 3

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM

Rezultati 9. kola: BRESTAČ: OFK Brestač – Mladost 4:0, KUZMIN: Graničar – PSK 0:2, OBREŽ: Graničar – Fruškogorac 3:2, INĐIJA: Železničar – Jedinstvo (M) 12:0, PLATIČEVO: Jedinstvo – Zeka Buljubaša 3:4, VIŠNJIĆEVO: Hajduk – Omladinac 5:o, ŽARKOVAC: Napredak – Borac 1:2, ČALMA: Sloga – Obilić 1993 2:0.
1. Železničar 25
2. OFK Brestač 19
3. PSK 19
4. Borac 18
5. Sloga 17
6. Hajduk 16
7. Fruškogorac 15
8. Mladost 13
9. Obilić 1993 12
10. Graničar (K) 11
11. Zeka Buljubaša 9
12. Napredak 9
13. Jedinstvo (M) 9
14. Graničar (O) 8
15. Omladinac 5
16. Jedinstvo (P) 0

OPŠTINSKA LIGA ŠID

Rezultat 9. kola: ŠID: Jednota – Sinđelić 1:2, GIBARAC: Sinđelić – OFK Bačinci 2:2, LJUBA: Jedinstvo – OFK Bikić 0:2, ILINCI: Borac – Sremac 1:0, BATROVCI: Omladinac – Graničar 4:4, OFK Bingula je bila slobodna.
1. OFK Bikić 22
2. OFK Bingula 18
3. Jedinstvo 15
4. Napredak 13
5. Jednota 12
6. Sinđelić 11
7. OFK Bačinci 10
8. Graničar 7
9. Borac 5
10. Omladinac 2
11. Sremac 0

OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI

 Rezultati 9. kola: SIBAČ: Sloven – Mladost 3:2, SUBOTIŠTE: Vitez – Srem 0:4, PEĆINCI: Donji Srem 2015 – Šumar 4:0, DEČ: Sremac – Lovac 3:3, AŠANJA: Kameni – Hajduk 1932 0:4.
1. Donji Srem 2015 15
2. Srem 15
3. Sremac 13
4. Lovac 13
5. Šumar 12
6. Hajduk 1932 7
7. Sloven 4
8. Kameni 3
9. Mladost 2
10. Vitez 1

OPŠTINSKA LIGA RUMA- IRIG

Rezultati 9. kola: ŠATRINCI: 27. oktobar – Polet 0:2, RUMA: Jedinstvo – Vojvodina 1:0, RIVICA: Planinac – Car Uroš 0:0, IRIG: SV Radnički – Borac 4:0, GRABOVCI: Graničar – Fruška gora, podloženo, VOGANJ: Sloga – Jedinstrvo (K) 1:0, DOBRINCI: Sremac – Fruškogorac 1:1.
1. Jedinstvo (R) 18
2. S.V Radnički 16
3. Polet 15
4. Graničar 14
5. Sremac 14
6. Fruškogorac 13
7. Vojvodina 12
8. 27. oktobar 12
9. Fruška gora 11
10 Planinac 11
11. Car Uroš 10
12. Sloga 4
13. Borac 4
14. Jedinstvo (K) 3

GFL SREMSKA MITROVICA “RODA”

Grupa 1

Rezultati 9. kola: BOSUT: Bosut – Srem 1:2, GRGUREVCI: Grgurevci – Planinac 1:4, BEŠENOVIO: BSK – Poletarac 8:1, Napredak je bio slobodan.
1. Srem 11
2. Napredak 11
3. BSK 10
4. Planinac 7
5. Bosut 6
6. Poletarac 4
7. Grgurevci 1

Grupa 2

Rezultati 9. kola ŠAŠINCI: Sloboda – Borac (R) 6:0, NOĆAJ: Noćaj – Borac (VR) 0:2, JARAK: Sremac – Sloga 1:3, Trgovački slobodan.
1. Sloboda 13
2. Borac (VR) 11
3. Sloga 11
4. Trgovački 9
5. Noćaj 4
6. Sremac 3
7. Borac (R) 0

OPŠTINSKA LIGA INĐIJA – STARA PAZOVA – IRIG

Rezultati 9. kola: KRUŠEDOL: Krušedol – Sloga (M) 7:1, ČORTANOVCI: ČSK – Fruškogorac 2:1, SURDUK: Borac – Dunav 2:2, JARKOVCI: Borac – Sloga (K) 0:1, Polet je bio slobodan.
1. Krušedol 14
2. Polet 12
3 Sloga (K) 10
4. Dunav 10
5. Borac (J) 9
6. Fruškogorac 4
7. ČSK 4
8. Borac (S) 2
9. Sloga (M) 0