Rezultati fudbalskih utakmica

PRVA LIGA

Rezultati 2. kola: INĐIJA: Inđija – Sloboda 0:1, ZEMUN: Zemun – Mačva 1:3, NOVI SAD: Proleter – Bežanija 2:1,LAZAREVAC: Kolubara – Jagodina 1:1, BAČKA PALANKA: OFK Odžaci – Budućnost 1:1, BORČA: BSK – OFK Beograd 2:1, ČELAREVO: ČSK Pivara – Sinđelić 0:0, PIROT: Radnički – Dinamo 5:1.

Tabela:
1. Mačva 6
2. OFK Odžaci 4
3. ČSK Pivara 4
4. Sinđelić 4
5. Proleter 4
6. Budućnosr 4
7. Jagodina 4
8. Radnički 3
9. BSK 3
10 Sloboda 3 1
11. Bežanija 1
12 Kolubara 1
13. Zemun 1
14. Dinamo 1
15. OFK Beograd 0
16. Inđija 0

SRPSKA LIGA VOJVODINA

Rezultati 2. kola: NOVI BANOVCI: Omladinac – Crvena zvezda 3:0, ZRENJANIN: Radnički – Borac 1:1, BAČKA TOPOLA: TSC – Dunav 1:1, SREMSKA MITROVICA: Radnički . Vršac 2:0, SUBOTICA: Bačka 1901 – Sloga 2:1, PRIGREVICA: Bratstvo – Radnički (Š) 5:0,PANČEVO: Železničar – Cement 3:0, Radnički (NP) slobodan.

Tabela:
1. Bratstvo 6
2. Dunav 4
3. Železničar 4
4. Radnički (SM) 4
5. Omladinac 3
6. Radnički (NP) 3
6. Bačka 1901 3
8. Vršac 3
9. Radnički (Š) 3
10. Borac 1
11. Sloga 1
12. TSC 1
13. Radnički (Z) 1
14. Cement 1
15. Crvena zvezda 0

VOJVOĐANSKA LIGA – JUG

Rezultati 2. kola: BAČKA JARAK: Mladost – Indeks 2:1, NOVI SAD: Slavija – Hajduk (Č) 0:1, STARA PAZOVA: Jedinstvo – LSK 0:0, NOVI SAD: Kabel – Podunavac 1:0, FUTOG: SOFEKS – Sremac 0:1, BEŠKA: Hajduk – Sloga 1:3, KUPINOVO: Kupinovo – Veternik 2:0.

Tabela:
1.Sloga 6
2. Kabel 6
3. Hajduk (Č) 6
4. LSK 4
5. Jedinstvo 4
6. Mladost 4
7. Sremac 4
8. Slavija 3
9. Kupinovo 3
10. Borac 3
11. Indeks 1
12. Podunavac 0
13. SOFEKS 0
14. Hajduk (B) 0
15. Veternik 0
16. ŽSK 0

SREMSKA LIGA

Rezultati 2. kola: ERDEVIK: Hajduk – Napredak 2:0, VRDNIK: Rudar – Mitreos 2:0, RUMA: Prvi maj – Sloven 5:0 VITOJEVCI: Partizan – Sloboda 3:0, HRTKOVCI: Hrtkovci – Graničar 0:3, KLENAK: Borac – Ljukovo 1:1, SALAŠ NOĆAJSKI: Budućnost – Jadran 2:3, DONJI PETROVCI: Donji Petrovci – Podrinje 1:3.

Tabela:
1. Partizan 6
2. Ljukovo 4
3. Podrinje 4
4. Hajduk 4
6. Prvi maj 3
7. Mitros 3
8. Napredak 3
9. Budućnost 3
8. Borac 3
9. Rudar 3
10. Graničar 3
10. Sloboda 3
11. Jadran 3
12. Rudar 3
13. Sloboda 3
14. Hrtkovci 0
14. Graničar 0
15. Sloven 0
16. Donji Petrovci 8

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM

Rezultati 2. kola: ČALMA: Sloga – Graničar (K) 4:0, BUĐANOVCI: Mladost – Jedinstvo (P) 2:0, VIŠNJIĆEVO: Hajduk – Železničar 1:3, ŽARKOVAC: Napredak – Graničar (O) 5:2, KUKUJEVCI: Obilić 1993 – OFK Brestač 1:0, MARTINCI: Borac – PSK 2:0, ŠID: Omladinac – Fruškogorac 1:2, RAVNJE: Zeka Buljubaša – Jedinstvo (M) 5:1.

Tabela:
1. Zeka Buljubaša 6
2. Železničar 6
3. Borac 4
4. Sloga 4
5. Fruškogorac 4
6. Napredak 3
7. Hajduk 3
8. PSK 3
9. Graničar (K) 3
10. Jedinstvo (M) 3
11. Obilić 1993 3
12. Mladost 3
13. OFK Brestač 1
14. Omladinac 0
15. Graničar (O) 0
16. Jedinstvo (P) 0